Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odpala jak mu sie chce ... ford mondeo 1.8 zetec 16v

27 Paź 2009 20:40 2982 2
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z fordem mondeo 99 rok 1.8 benzyna 16v zetec... auto odpala kiedy ma na to ochote strach nim gdziekolwiek jechac bo niewiadomo kiedy stanie i trzeba bedzie go cholowac... iskre ma prawidłową natomiast świece po dłuższym kreceniu silnikiem nadal pozostają suche ... pompa paliwa ? słychac ja ze chodzi gdy przekreci sie zapłon... być może wtryski ? ale to by przynajmniej jeden działał a wszystkie sa suche ? byc moze jakis przekaźnik odpowiedzialny za wtryski ?? problem jest sporadyczny ale jak juz sie stanie to trzeba holować :/ auto ostygnie ( tak mi sie wydaje) albo wyschnie poprostu i mozna je normalnie zapalić ... aktualnie juz niechce odpalić ... Co myślicie na ten temat ?? co to może być ?? od czego zacząć ?? dzieki z góry pozdroo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Poziom 17  
    to ze pompe słychac to nie znaczy ze podaje paliwo zdejmij wąza przy reduktorze i sprawdz czi jest paliwo jak właczysz zapłon
  • Poziom 10  
    nie było paliwa ... przewod masowy był przegnity i wskaźnik pokazywał ze jest ćwierć baku ... dzieki za info