Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-3500MP wejście AUX

andrew01 28 Paź 2009 11:20 4058 8
  • #1 28 Paź 2009 11:20
    andrew01
    Poziom 10  

Witam i od razu przepraszam za kolejny wątek o radiach Pioneer.

Wszystko przez to, że w internecie znalazłem sprzeczne informacje. Planuję zakup radia DEH-3500MP i chciałbym się upewnić o trzy sprawy:

a) jaki jest tam rodzaj interfejsu MBUS czy IP-BUS?
    b) czy można aktywować tam wejście AUX,
    c) czy po aktywacji będzie można użyć prostego kabelka (opisanego na studio24.prv.pl) służącego do podłączenia np. IPOD'a?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam
    Andrzej

0 8
  • Pomocny post
    #2 28 Paź 2009 11:26
    djlj24
    Spec od car audio

Nie ma literki P więc nie ma wcale wejścia na zmieniacz CD. To dosyć podstawowy model zubożony praktycznie o wszystko.

0
  • #3 28 Paź 2009 11:49
    andrew01
    Poziom 10  

Dziękuję bardzo za odpowiedź, po raz kolejny przekonuję się że opisy w aukcjach wprowadzają jedynie w błąd.

Pozdrawiam
    Andrzej

Dodano po 7 [minuty]:

Teraz dopiero doszukałem oznaczeń stosowanych przez Pioneer'a:

opis oznaczeń

ale nie ma tam wszystkich, tzn. brakuje oznaczeń znajdujących się po danym numerze modelu, na samym końcu.

Rozumiem, że np. w modelu DEH-P3500MP będzie już wejście zewnętrzne, więc takiego lub podobnego poszukam, ale czy w każdym modelu o oznaczniu zaczynającym się od DEH-Pxxxx będzie można uaktywnić wejście AUX i zastosować wspomniany wcześniej kabelek?

Pozdrawiam
    Andrzej

0
  • #4 28 Paź 2009 17:12
    djlj24
    Spec od car audio

MP pochodzi od MP3 więc wcale nie musi mieć wejścia AUX.

0
  • #5 28 Paź 2009 19:16
    andrew01
    Poziom 10  

Rozumiem, że nie musi być dodatkowego wejścia AUX (np. na panelu przednim) ale tu chodzi o wykorzystanie wejścia od zmieniarki i poprzez aktywację wejścia AUX podłączenie tam czegokolwiek innego wykorzystując kabelek opisany na stronach studio24.prv.pl.

Pozdrawiam
    Andrzej

0
  • #6 28 Paź 2009 19:55
    djlj24
    Spec od car audio

A jeżeli tego wejścia nie ma wcale bo z symbolu wynika, że nie ma to gdzie podepniesz się z wtykiem?
    W opisie na cytowanej stronie nie ma uwzględnionych modeli z oznaczeniem MP i UB ale znaczenie tych liter łatwo się domyślić.

0
  • #7 28 Paź 2009 20:08
    andrew01
    Poziom 10  

No dobrze, ale ja już rozważam jedynie radia z symbolem deh-Pxxxx bez "P" w ogóle już nie biorę pod uwagę. Dlatego pisałem:

"Rozumiem, że np. w modelu DEH-P3500MP będzie już wejście zewnętrzne, więc takiego lub podobnego poszukam."

Teraz jedyną niewiadomą jest, czy w radiach z "p" mogą wystąpić problemy z użyciem wejścia IP-BUS (tego do zmieniarki) jako wejścia AUX.

Pozdrawiam
    Andrzej

0
  • #9 28 Paź 2009 20:42
    andrew01
    Poziom 10  

Przejrzałem instrukcję - dziękuję za linka - wiem już, że radio pozwala na uaktywnienie wejścia AUX, ale za bardzo nie napisali, czy w tym modelu (DEH-P3500MP) zadziała kabelek za kilkanaście złotych zamiast oryginalnego pudełka (CD-RB20, CD-RB10) kosztującego połowę tego co radyjko - a tego próbuję się dowiedzieć od osób mających większe doświadczenie w temacie radioodtwarzaczy Pioneer niż ja.

Pozdrawiam
    Andrzej

0
  Szukaj w 5mln produktów