Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupię matryca lcd graficzna IDW V0054420 REV.A

winyl2 28 Paź 2009 15:10 1986 3
    winyl2
    Poziom 12  
    International Display Works V0054420 REV.A
    Jest na niej naklejka z nr: 5442FGFWBWC-L 2905-1 T
    Firma IDW już nie istnieje,została przejęta w 2006 przez Flextronics. Niestety Flextonix na moj email odpowiedzial że nie muszą mi nic udostępniać.

Taśma od niej ma 24 scieżki.
    Ewentualnie proszę o pomoc w identyfiakcji i dobrze zamiennika.
    W sieci nie mogę nic znaleźć na temat tej matrycy. Na płytce do ktorej podłączona jest matryca taśma 24 pin opisaną jako LCMIO jest ATmega8515L,jeśli to coś pomoże.
    winyl2
    Poziom 12  
    Rozebrałem moduł tej matrycy składa się z:
    1. płytka "przelotka" sa na niej kondensatory, dwa złacza dla taśm jedno 24 pin opisane LCMIO, drugie COGIO 26 pin zwrócone frontem do backlita,do niego jest podłączona matryca lcd. trzy złącza zworek. Ta płytka ma napis IDW V0054420 REV.A
    2.Matryca LCD to graficzna 128x64(tak mi się wydaje), wymiary szkła 60mm x 41mm
    3.Backlit czyli podświetlenie ma na płytce z diodami w154, wymiary z backlitem 62mm x 44,5mm cały moduł. diody świecą zimno-biało. Backlit jest podlączony do płytki "przelotki'.

taśma COGIO od LCD jest bardzo delikatna i ma jakby napylone scieżki z czegoś co wygląda jak srebro.
    Niestety nie wiem jaki jest kontroler na szkle,a jest na 100%. Sama matryca nie ma żadnych napisów.

Proszę ewentualnie o pomoc w doborze zamiennika. Wszystkie matryce które znajduje w sklepach maja 16,20,21,22,30,32 piny na zlaczu żadna nie ma 24 albo 26.
    Nie wiem czy są takie moduły (LCD graf 128x64+backlit) na 24 piny na taśmie. Jak ktoś ma jakieś info będę wdzięczny.
    gkasprow
    Poziom 11  
    Hej
    mam kilka takich matryc.
    uzywane byly w drukarkach TEKTRONIX / XEROX
    kontakt na gkasprow(malpa)gmail.com
    G.

Zdania rozpoczynamy wielką literą.
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]