Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka wysokociśnieniowa karcher

28 Paź 2009 20:43 3813 4
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z myjką wysokociśnieniową podczas wyłączania pistoletu myjka wylącza sie i załącza i tak na przemian jakby ciśnienie z niej zchodziło co może być powodem?

Regulamin, pkt 11:
    W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji.
    W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu).

Przecinki też się kłaniają!
    Proszę poprawić.
    [_P_]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Dzięki za podpowiedź, a czy można takie dostać w handlu czy pozostaje tylko serwis
  • Moderator HydePark/Samochody
    Powiem tak: nawet nie szukałem. Zaworki były teflonowe , lub coś podobnego, znajomy tokarz dorobił mi takowe za piwo+ o-ringi które dokupiłem. Modelu nie podałeś , więc można gdybać co tam u Ciebie jest. Ale zasada jest taka sama. Po tej wymianie wachlowanie ustało. Dwa lata przepracowała be żadnych usterek. W tej chwili już jej nie mam . Została sprzedana. A modelu też niepamiętam, jedyne co wryło mi się w pamięć , to moc silnika 2,2 kW.
  • Poziom 12  
    Model ważny bo jak głowica plastikowa do tylko do wymiany, a może też pistolet przepuszcza.