Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Myjka wysokociśnieniowa karcher

zeki1 28 Oct 2009 20:43 4095 4
    zeki1
    Level 10  
    Witam mam problem z myjką wysokociśnieniową podczas wyłączania pistoletu myjka wylącza sie i załącza i tak na przemian jakby ciśnienie z niej zchodziło co może być powodem?

Regulamin, pkt 11:
    W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji.
    W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu).

Przecinki też się kłaniają!
    Proszę poprawić.
    [_P_]
    zeki1
    Level 10  
    Dzięki za podpowiedź, a czy można takie dostać w handlu czy pozostaje tylko serwis
    ArturAVS
    Moderator of HydePark/Cars
    Powiem tak: nawet nie szukałem. Zaworki były teflonowe , lub coś podobnego, znajomy tokarz dorobił mi takowe za piwo+ o-ringi które dokupiłem. Modelu nie podałeś , więc można gdybać co tam u Ciebie jest. Ale zasada jest taka sama. Po tej wymianie wachlowanie ustało. Dwa lata przepracowała be żadnych usterek. W tej chwili już jej nie mam . Została sprzedana. A modelu też niepamiętam, jedyne co wryło mi się w pamięć , to moc silnika 2,2 kW.
    pablo_k
    Level 12  
    Model ważny bo jak głowica plastikowa do tylko do wymiany, a może też pistolet przepuszcza.