Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw przezbrojeniowy junkers wrp 250 Kupię.

pepebubu 28 Paź 2009 23:12 3412 12
  • #1 28 Paź 2009 23:12
    pepebubu
    Poziom 2  

Mam taką gorącą prośbę proszę o link do strony gdzie mogę kupić zestaw taki jak w tytule z gazu ziemnego na propan butan.Z góry dziękuje.

0 12
  • #3 29 Paź 2009 11:10
    systemgaz
    Poziom 23  

pepebubu napisał:
    Mam taką gorącą prośbę proszę o link do strony gdzie mogę kupić zestaw taki jak w tytule z gazu ziemnego na propan butan.Z góry dziękuje.

Zapraszam na priv lub email. Części do nabycia nie tylko u serwisanta Junkersa.

0
  • #4 29 Paź 2009 20:16
    mirrzo

Moderator na urlopie...

Do systemgaz
    Bądź stała w wypowiadaniu opinii na tym forum. Raz piszesz o bezpieczeństwie i gwarancji, a drugim razem : napisz mi na PW, to Ci sprzedam.
    Jako "inżynier serwisu fabrycznego" powinnaś wiedzieć jakie są konsekwencje "grzebania samemu" na elementach ścieżki gazowej.

0
  • #5 30 Paź 2009 12:46
    gazokizior
    Poziom 13  

Zestawu nie kupisz w RCSJ (chyba, że jesteś serwisantem lub instalatorem Junkersa). Zostaje tylko szukanie serwisanta albo zakupy ze sklepów internetowych.

0
  • #6 31 Paź 2009 08:07
    systemgaz
    Poziom 23  

mirrzo napisał:
    Do systemgaz
    Bądź stała w wypowiadaniu opinii na tym forum. Raz piszesz o bezpieczeństwie i gwarancji, a drugim razem : napisz mi na PW, to Ci sprzedam.
    Jako "inżynier serwisu fabrycznego" powinnaś wiedzieć jakie są konsekwencje "grzebania samemu" na elementach ścieżki gazowej.

Jak Ci już pisałem pouczaj siebie. Korzystaj mądrze z forum bo znow wylecisz.

0
  • #7 01 Lis 2009 01:37
    akwedukt
    Specjalista - systemy grzewcze

Kolego ,proponuję to zlecić serwisantowi.Do wymiany dysze,rozbiórka armatury gazowej i regulacja ciśnienia na palniku.Możesz kupić to w SG ale sam tego nie przełożysz.Przezbrojenie na propan nie należy do przyjemności w tej termie nawet dla serwisanta.A SG chyba sobie sprawy nie zdaje co robi sprzedając zestaw klientowi.

0
  • #8 01 Lis 2009 13:44
    systemgaz
    Poziom 23  

Skąd wiesz, ze klient będzie robił sam? A jeśli chciał kupić samodzielnie, bo np. serwisant np. "junkersowy" go roluje i chciał zlecić komus innemu przezbrojenie? Kupić może każdy, naprawiać nie każdy. Pytanie dotyczy zakupu.

0
  • #9 01 Lis 2009 19:26
    akwedukt
    Specjalista - systemy grzewcze

A SG to od wczoraj jest na tym forum.Kolega nie napisał nic o serwisancie,a jak znam to forum to nikt nie pyta o serwisanta tylko jak zrobić to samemu w zaciszu domowego ogniska.Najlepiej sprzedać a co klient zrobi potem to jego brocha.

0
  • #10 01 Lis 2009 23:09
    mirrzo

Moderator na urlopie...

systemgaz napisał:
    ...chciał zlecić komus innemu przezbrojenie

Żeby przyjąć zlecenie, trzeba mieć pojęcie o tym, jak to zrobić, żeby działało poprawnie. Tego chyba nie kupisz z tym zestawem, płacą kartą M...
    Reszta - bezcenna

0
  • #11 02 Lis 2009 12:43
    gazokizior
    Poziom 13  

No cóz jeżeli pacjent będzie się upierał sam to zrobić to albo mu się uda albo będzie nisił peruke i używał sporo kremu na oparzenia.
    Tylko gdzie w kodeksie karnym jest napisane, że użytkownik nie może spróbować sam naprawiać?

0
  • #12 02 Lis 2009 22:56
    mirrzo

Moderator na urlopie...

gazokizior napisał:
    Tylko gdzie w kodeksie karnym jest napisane, że użytkownik nie może spróbować sam naprawiać?

Próbować może, ale o efektach nieprawidłowej naprawy popytaj swojego prawnika

0
  • #13 06 Lis 2009 16:52
    pepebubu
    Poziom 2  

Bardzo dziękuję za te wypowiedzi ale sam bym przy tym nie grzebał ze względu na bezpieczeństwo ,poza tym serwisant odradził mi na butle 11kg.więc przeciągnę ziemny a oni mi to podłączą ,samemu to przerabiałem stary polski bo tam wystarczył klucz i zestaw uszczelek, a tu elektronika i takie tam.Pozdrawiam:D

0