Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa OTV Samsung LCD wejście WGA

andrzej7919 29 Paź 2009 00:58 1052 1
  • #1 29 Paź 2009 00:58
    andrzej7919
    Poziom 2  

Zostałem wyrzucony do kosza a myślałem,że dostanę momentalnie odpowiedz na mój problem tj. nie działające wejście VGA w TV LCD Samsung.Telewizor jest zawieszony na ścianie i jest do niego utrudniony dostęp szczególnie do ścianki tylnej gdzie przypuszczam znajduje się tabliczka znamionowa z pełnym symbolem.Telewizor dostaliśmy od kolegi .Niestety nawet nie miał instrukcji obsługi.Tylko udało mi się zapamiętać właśnie tą końcówkę 82 R która jest podobno charakterystyczna.Trzeba się więc wyspinać na drabinie i odczytać pełny symbol.Myślałem o samodzielnej naprawie bo ciągle naprawiamy sprzedawane przez nas konwertery video/VGA .Oczywiście może to być diametralnie coś innego.Naprawdę nie spieszę się do roznieśienia jeszcze działającego TV.Bardziej szukałem wsparcia i jakiejś dorady.Szczególnie od osób,które miały podobny problem.Jak pisałem o uszkadzających się elementach RC to dzięki Bogu w naszych urządzeniach to one głównie się uszkadzały.I taką miałem nadzieję,że może i w tym przypadku będzie podobnie .
    PS
    Chyba nigdy nie wywaliłem żadnego klijenta chociaż wydawałoby się , że jest nie zorientowany

0 1
  • #2 29 Paź 2009 09:49
    Jarecki669
    Poziom 20  

Jak chcesz naprawić tv wiszący na ścianie, nawet nie podając dokładnie symbolu? Chyba nie sądzisz, że we wszystkich samsungach jest taka sama elektronika!

0