Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion DV9000 - czyżby uszk. płyty głównej

29 Paź 2009 16:16 2750 5
  • Poziom 2  
    Witam bardzo mam laptopa HP dv9000 mam go z rok i gralem ostatnio w metina i mi zgasla matryca i potem sie wlaczyla i pisalo ze sterownik nvlddmkm.sys przestal dzialac ale odzyskal sparwnoc i bylo ok i za jakies 2 dni gram i mi sie zrobily mrówki i taki ekran i nic sie nie dalo zrobic ale np. slyszalem, ze ktos pisze do mnie na gg ale matryca pokazywala bialy albo sie wylaczal ekran i go zresetowalem i nic sie nie dzieje. Wlaczam go i sie pokazuje taki troche niebieski ekran i koniec i nie da sie wlaczyc, czasami sie da. Probowalem najnowsze sterowniki instalowac z strony nvidia i nic nie pomaga. Juz duzo sie naczytalem na tym forum, ze sa takie problemy jak ktos mial taki problem i go rozwiązal to niech pisze, bo chce go dac na serwis, ale teraz zamkniety bo cos znim robia, a strasznie laptop mi potrzebny :)

Moderowany przez mat_ed:

Co to 'som', 'wlancza', 'wyloncza'? Pisz człowieku poprawnie - czytać się tego nie da! Kolejne posty będą lądowały w koszu.

• Poziom 43  
    Jeśli jest jeszcze gwarancja, to lepiej nie kombinuj tylko "daj go na serwis", bo samodzielnie to najwyżej doprowadzisz do tego, że naprawa będzie... płatna.
  • Poziom 2  
    Ale ja na serwis musze czekac z 2 tyg., a laptop mi jest potrzebny bardzo bo serwis zamkniety bo cos go przerabiaja i powiekszaja, a nastepny serwis mam w katowicach. Troche daleko. Niech ktos powie, czy da sie temu jakos zaradzic? Nie wiem cos w systemie zmienic czy co, prosze o odp.
  • Poziom 17  
    W systemie nie nagrzebiesz za bardzo.
    Rady w stylu: rozkręcić i docisnąć czymś grafikę, raczej nie udzielam.
    Żeby działało sprawnie należy zrobić reballing, a to już serwis.
    Jeśli zabierzesz się sam Metin może już nie ruszyć nigdy na tej płycie głównej.
    Jeśli jesteś z południa mogę polecić jakiś serwis, gdzie zrobią szybko (nawet następny dzień).

pozdr
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    HP Paviliona dv9000 mam już 3 rok - w tym czasie lap naprawiany w serwisie 5 razy - ciągle reballing grafiki - na moje oko zapomnij że zrobisz z nim cokolwiek bez serwisu - raz tylko podczas jednej z awarii podłączyłem lapa pod zewnętrzny monitor i miałem 600-400 w 4 kolorach ale stykło to na zgranie niezbędnego softu - jeśli chodzi o gwarancje to na mojego lapa hp przedłużyło gwarancje o kolejne 24 miesiące - za każdym razem gdy mam awarię dzwonie do serwisu hp i goście z pocałowaniem ręki umawiają się na odbiór kurierem lapa z domu i odwożą po naprawie do domku... najkrócej trwało to ok 8 dni