Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Vista i 7 Pasek narzedzi u góry pulpitu

30 Paź 2009 09:56 21457 7
  • Poziom 17  
    Witam w Xp mogłem robić sobie taki pasek u góry pulpitu a jak to zrobić w win Vista i 7 raz mi sie udało w Viscie ale nie pamiętam jak.
  • Poziom 14  
    Start -> Właściwości -> Pasek zadań -> Odznacz(zablokuj pasek zadań) i gotowe.
  • Poziom 43  
    Gotowe to będzie gdy ten pasek zostanie kursorem uchwycony i przeciągnięty.
  • Poziom 14  
    No ale to to chyba już wie.
  • Poziom 17  
    Juz mam to zrobione tworze sobie pasek narzędzi"Mój komputer" w dolnym pasku zadań i powinien sie dać przeciągnąć tak było w XP ale na Win 7 nie i na Viscie też miałem z tym problem
  • Poziom 11  
    Mam ten sam problem. W Vista i 7 niestety pasek może być tylko jeden i co najwyżej można wybrać dla niego lokalizacje. Zawsze miałem dwa. Jeden na dole z menu start, a drugi u góry z zawartością "mój komputer". Bardzo ułatwiało mi to eksplorowanie dysków, a teraz to jakoś tak ja bez ręki.
    Zna ktoś rozwiązanie?
  • Poziom 13  
    Też mam taki sam problem... jedyne rozwiązanie co znalazłem to zainstalowanie dodatkowego paska, lecz wolałbym gdyby to było rozwiązanie systemowe...
  • Poziom 9  
    Witam... W win Vista idzie zrobić pasek narzędzi...
    Otwieramy okno gdzie w oknie z lewej strony musi być ikona mój komputer
    Łapiemy ikonę przeciągamy na kant pulpitu i mamy pasek narzędzi, niestety nie pamiętam co otwierałem by to zrobić, możliwe że panel sterowania...
    Natomiast z win 7 też mam problem...