Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z centralnym zamkiem skoda fabia

Marek jan 30 Oct 2009 12:58 9857 7
    Marek jan
    Level 2  
    Mam problem z zamkiem centralnym skoda fabia 2000 rok. Początkowo zamek nie otwierał się po postoju na noc jak auto było zamknięte. Dopiero po uruchomieniu silnika drzwi się otwierały potem problem narastał drzwi otwierały się po 20 minutach pracy silnika. Teraz już wcale nie działa centralny zamek tylko po dłuższej pracy silnika słychać jakby tylko przekaźnik pod kierownicą jak nacisnę zamknięcie i to tylko raz i znowu cisza. Nie wiem za co się zabrać.
    emeryt2
    Level 42  
    Zabierz się do elektryka samochodowego , bo , jak piszesz, że zamki otwierały sie po uruchomieniu silnika / pewnie wchodziłeś przez rozbitą szybę/ , z tym sobie nie poradzisz.
    Marek jan
    Level 2  
    otwierałem drzwi od strony kierowcy kluczykiem i nadal tak robię ale pozostałe drzwi muszę otwierać od środka klamką

Dodano po 3 [minuty]:

podejrzewałem moduł komfortu ale moim zdaniem jakby się to miało uszkodzić to by się stało z dnia z dnia na dzień a nie stopniowo i temperatura też miała na to wpływ czym cieplej to szybciej działało
    milejow
    Level 43  
    Ten central to ktos ci dolutowal do auta czy fabryka go wrzucila?
    Marek jan
    Level 2  
    Auto odebrałem nowe z salonu i tylko domontowali mi autoalarm centralka jest oryginalna nie wiem czy nie zaczęło to się dziać po tym jak miałem w prawych drzwiach problemy z szybę i wtedy jak ją blokowałem bo pękła prowadnica i została w pozycji półotwartej to przez przypadek uszkodziłem wtyczkę od zamka ale wtyczka jest nowa oryginalna. Prowadnica szyby też już dawno wymieniona a centralka coraz bardziej głupiała i aż całkiem przestała działać. Z początku też nie szło otworzyć pozostałych drzwi nawet od środka za klamkę bo trzymał jakby siłownik dopiero jak się rozgrzało auto to cała centralka działała. Teraz nic się nie odzywa.
    p-p141
    Level 14  
    Witam

Panowie mój problem polega na tym iż w skodzie fabii 1.9tdi 2000r często przestaje reagować na pilot centralny zamek ale po paru godzinach, i uruchamianiu na dłużej silnik działa jak należy. Co może być tego przyczyną?? W pilocie bateria jest ok. Następnym problem to to że po wyciągnięciu kluczyka imobilajzer nie odłącza prądu np od radia i radio gra a zawsze było tak że się wyłączało.. Czyż by była to wina modułu komfortu??
    benyy1
    Level 17  
    p-p masz coś ze stacyjką a nie z immo