Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

G這郾iki Hughes & Kettner

30 Pa 2009 20:04 1713 5
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie.
    Mam g這郾iki firmy Hughes & Kettner, oznaczenie na naklejce HM 12/120, 120 Watt, 8 ohm i to wszystko co wiem na temat tych g這郾ik闚. Mo瞠 kto wie gdzie ewentualnie szuka danych tych g這郾ik闚. Dodam 瞠 s to g這郾iki 30 cm. Szukam w internecie i nic nie mog znale潭. Licz na pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    G這郾iki s zapewne od jakiego pieca gitarowego. Ci篹ko b璠zie co znale潭, sam osobi軼ie posiadam g這郾ik 38 cm, od paczki gitarowej Warwicka a okaza這 si 瞠 wyprodukowa go Eminence.
  • Poziom 9  
    Tak przypuszcza貫m, 瞠 producent mo瞠 by inny. Dzi瘯uj za podpowied. Faktycznie mo瞠 by trudno co wi璚ej na ich temat znale潭. Szuka貫m ju w sieci i w豉軼iwie zero informacji.
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Zobacz czy po obwodzie, ma造m druczkiem nie widnieje jaki napis. Tak samo w moim przypadku dowiedzia貫m si, 瞠 jestem posiadaczem g這郾ika eminence'a.

Jak masz mo磧iwo嗆, to mo瞠 wrzu zdj璚ie z przodu i z ty逝 g這郾ika, mo瞠 co si wyja郾i?
  • Poziom 9  
    Zgodnie ze sugesti dodaj zdj璚ia tych g這郾ik闚, mo瞠 co one wyja郾i. Jak wida na jednym ze zdj耩 membrana jest praktycznie do wymiany. Dodam jeszcze 瞠 cewka jest nawini皻a na karkasie aluminiowym i ma 鈔ednic 35 mm.
    G這郾iki Hughes & KettnerG這郾iki Hughes & KettnerG這郾iki Hughes & KettnerG這郾iki Hughes & Kettner
  • Poziom 9  
    Posiadam takie w kolumnah hughes & kettner model 12/2... dw鏚ro積e... r闚niez info brak. szuka貫m na necie ale nic nie znalaz貫m na temat ani kolumien ani samych g這郾ilow... na stronie producenta tez nic nie ma...

Dodano po 3 [minuty]:

moje foto... hughes & kettner HM 12/120