Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prosze o pomoc dekoder samsung, pilot a tv

mamanicole 30 Paź 2009 21:14 2762 2
  • #1 30 Paź 2009 21:14
    mamanicole
    Poziom 2  

Witam,

Z gory informuje, ze przeszukalam i wygooglowalam niemal wszystkie informacje na temat mojego problemu lecz teoria ma sie nijak do praktyki. Przypadkiem popsulam pilota cyfr. polsatu samsung MF59-00283A , znalazlam w domu pilot uniwersalny Controller 4 URC-2640 oraz jego niem. instrukcje obslugi w sieci ... mamy dekoder samsung - z tylu nie widze nigdzie kodu chociaz na niem instrukcji nieczytelnie widnieje jako 157 badz 167
    tv mam marki LG i nie umiem dostroić pilota ...
    Zostalam o jednym kanale tv, dekoder nie ma manualnej obslugi, maz nie moze ogladac Szkla na TVN , prosze o pomoc, jak waszym zdaniem powinnam ustawic pilota ....
    Prosze o rady

Dodaje link w formie pdf po niem do instrkucji owego pilota :
    http://home2.sprit.org/adviser/Controller%204%20URC-2640.pdf
    moze sie komus innemu przyda

0 2
  • #2 30 Paź 2009 21:39
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Witam
    Trochę mało jasny ten opis, rozumuję że chodzi o pilota do dekodera Samsung DSB-S305G, lecz nie wiem o co chodzi z telewizorem.
    Pilot uniwersalny może nie chcieć działać z tym Samsungiem, prościej będzie odwiedzić znany portal aukcyjny, gdzie można nabyć 100% pasujący pilot w cenie 3,99-11,99 plus przesyłka...

0
  • #3 30 Paź 2009 21:45
    mamanicole
    Poziom 2  

dziekuje, nie meczylabym sie tak gdyby zakupiony za 15 zl pilot do mnie dotarl a wystawiajacy aukcje odbieralby telefon ...

0