Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

instalacja ETAGAS - reduktor naprawa

hyhyhy 30 Oct 2009 23:25 3732 11
    hyhyhy
    Level 11  
    witam
    potrzebuje link do strony gdzie można kupić membrany do reduktora tartarini ETAGAS( kształt beczułki)

Dodatkowo szukam instrukcji jak się zabrać do wymiany tych membran
    hyhyhy
    Level 11  
    jeszcze raz - POMOCY potrzebuje jak w temacie wyzej
    art567
    Level 16  
    wejdz na strona Autogaz Śląsk, tam znajdz sobie warsztat w twojej okolicy ,podjedz i kupisz zestaw naprawczy ,a i porade może dostaniesz
    70-MAREK
    Level 10  
    Witam,
    mam taki sam reduktor, ja kupilem na allegro
    sypek1987
    Level 11  
    Co do wymiany membran to prosta sprawa jak rozłożysz tak składaj Wszystko krok po kroku i wszytko dokładnie wymyj i wydmuchaj

A jak silnik popracuje trochę zrób mu taki zabieg
    Przy wejściu do sekwencji masz przewód doprowadzający przewód gaz od parownika tam powinno być sitko tam też zbiera się dużo syf wymyj to i wydmuchaj
    ElpigazN
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Podjedź do dobrego zakładu montażu lpg. Niech wymienią zestaw naprawczy. Samemu też ci się uda ale jestem przekonany, iż nie wyregulujesz poprawnie ciśnienia gazu na regeneracji parownika.
    art567
    Level 16  
    sypek1987 co ty piszesz ,gdzie w tej instalacji masz sitko -mogę ci odpowiedziec NIGDZIE !
    sypek1987
    Level 11  
    W instalacjach sek. starego typu
    Na wejściu do sek jest wkręcany króciec i w nim masz siateczkę służącą jako filtr

Przerabiałem to wszystko w wtorek w 406 z fabryczna instalacją holendrem
    art567
    Level 16  
    ETAGAZ nie jest instalacją holenderską tylko włoską ,ty przerabiałeś holenderską KOLTEK i tam jest sitko w rozdzielaczu , ale to dwie różne instalacje
    mxxx3
    Level 10  
    ja sam sobie naprawiłem reduktor i to bez żadnych kosztów a membrany masz z góry pod imbusami malutkimi