Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XPERIA X3 – oficjalne wideo

lukashall 31 Paź 2009 00:06 1415 2
  • XPERIA X3 – oficjalne wideo

Sony Ericsson pozwala przyjrzeć się bliżej nowemu białemu smartphone'owi XPERIA X3, a to wszystko dzięki opublikowanemu w piątek wideo. Będzie to pierwsze urządzenie od Sony Ericssona pracujące na systemie operacyjnym Google's Android. Data wprowadzenia na rynek, 3 listopada, jest również przedstawiona w filmiku.

Nieoficjalne informacje dotyczące specyfikacji technicznej XPERIA X3, czynią ją najbardziej zaawansowanym, do tej pory, telefonem używającym Androida. Ma być wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 1GHz oraz 4-calowy ekran dotykowy pracujący w rozdzielczości 852x480. Poza tym, od telefonu oczekuje się 8-megapikselowego aparatu fotograficznego, połączeń 3G z szybkością 10Mbps, modułu GPS oraz łączności WiFi.

Link

Link

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    lukashall
    Poziom 12  
    Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Info przez PW lub mailowo.
    lukashall napisał 98 postów o ocenie 7, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Olsztyn. Jest z nami od 2009 roku.
    skaktus
    Poziom 37  
    Dlaczego zawsze w tel z systemem lampa błyskowa xenonowa to rzadkość ? Dlatego ten telefon jak dla mnie już odpada.

Zaraz ktoś powie że do foto jest osobny aparat ... Dla mnie niekoniecznie.
    djoy
    Poziom 15  
    4 cale to już przesada, noszę w kieszeni 3,5 cala i mam wrażenie że to cegła, a co dopiero 4 cale i jeszcze jest stosunkowo gruby, jak dla mnie to już nie telefon ale bardziej GPS