Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xantia kombi, hydraulika, opada tył.

tomwitom 31 Paź 2009 07:43 5570 7
  • #1 31 Paź 2009 07:43
    tomwitom
    Poziom 2  

Witam.
    Kupiłem niedawno citroena xantię kombi 96 rok.,trzy tygodnie jeździłem bez problemu, teraz gdy hydraulikę mam ustawioną na jazdę normalną (na środku) to podczas jazdy, tył mi opada. Kiedy podniosę i opuszczę na środek, to trzyma, jednak podczas jazdy znowu opada, proszę o radę, co wymienić i jak to zrobić.
    Dziękuję.

2 7
  • #2 31 Paź 2009 19:23
    Heniek1234
    Poziom 15  

Witam, po pierwsze pomiar sfer, sprawdź czy nie ma wycieków.

0
  • #3 01 Lis 2009 18:23
    micrus_poznan
    Poziom 14  

opada podczas jazdy??? musisz sprawdzic polaczenie miedzy korektorem wysokosci a drazkiem lub sam korektor wysokosci jeski potrzebujesz dokumentacji posiadam

0
  • #4 02 Lis 2009 07:09
    tomwitom
    Poziom 2  

Chętnie skorzystam z dokumentacji,może uda mi się samemu rozwiązać ten problem,jeśli jest możliwość przesłania go na maila oto adres:tomaszpietrzak@interia.eu
    Dziękuję,pozdrawiam.

0
  • #5 22 Lis 2009 01:15
    apacz514
    Poziom 10  

Zapewne opada podczas wciśnięcia hamulca, najprawdopodobniej spadł plastikowy element, łączący korektor wysokości. Najlepiej wymienić na nowy i po kłopocie.

0
  • #6 16 Lut 2010 10:03
    klimek-xantia
    Poziom 12  

Czy tył opada podczas długiego trzymania pedału ham. a gdy puścisz ham. powstaje do normalnej pozycji, jeżeli tak to normalne gdyż zabierasz ciśnienie z zawieszenia na rzecz hamulców ( częsty objaw w automacie )

0
  • #7 05 Sie 2010 13:36
    mavarick
    Poziom 10  

Witam

Chciałbym troszku odświeżyć temat Sprawa wygląda następująco:

Zawieszenie działa W górę i w dół ale dzisiaj wjechałem na kanał a tam CAŁE PODWOZIE W SMARZE tz w tym płynie od zawieszenia
    Prawdopodobnie to uszczelki lub to co trzyma wysokość nie trzymają
    Może to kolektory ?? (ale jeśli by było to to by nie trzymał wysokości ale może trzyma puki jest płyn :0 )
    Moja prośba czy ma ktoś książkę serwisową??

PS przepraszam za taki opis ale jestem nowy w tym typie i nie wiem dokładnie jak te rzeczy sie nazywają
    mavarick(malpa)o2.pl

---------------------------------------------------------
    Znalazłem

Problem może być z regulatorami !! tylko teraz potrzebował bym tej dokumentacji żeby bardzie tego tam nie spaprać !! :)

0
  • #8 10 Sie 2010 22:49
    annubis17
    Poziom 14  

Książka serwisowa jest tylko w języku angielskim autorstwa Haynesa. Ew. polecam zaglądnięcie na forum cytrynki.

0