Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radia blaupunkt z serii cd70...

24 Jun 2004 15:59 2811 3
  • Level 21  
    Witam mam pytanko co do rad ii z tej serii...chodzi mi o to jak one grają jaka jest jakość dźwięku np. w porównaniu z radiami JVC . Pytam sie poniewaz kiedys posiadałem radio z serii cd169 i po zmianie na jvc różnica w jakosci był kolosalna pomimo ze w JVC miałem tylko regulacje basów i wysokich, a w blaupunkcie duuzo więcej. Czy teraz jest tak samo??
    Pytam się bo stoję przed wyborem kupna JVC i balupunkta cd 70 hamburg

Pzdr Devolt
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 13  
    Moj znajomy ma Blaupunkta Orlando CD70 i jest w nim bardzo dużo ustawień dzwięku,fajna sprawa bo mozna sobie dobrac wszystko wg własnych upodobań.JVC raczej nie ma takiego kopa chociaż słyszałem o nich wiele dobrego.Ja i tak wybrałbym blaupunkta. :)
  • Level 21  
    Ale kazde dodatkowe bajery wprowadzają zniekształcenia...w domu mam Wzmak yamahy i tez jest tylko regulacja bass i treble i w zupelnosci wystarcza, pod warunkeim dobrej jakosci końcówki mocy ...sam nie wiem
  • Level 11  
    ja milem kiedys w samochodzie radio pioneera deh cos tam kupilem sobie jvc kd-lh7r bass sie zmniejszyl kiedy kolega przyniosł swojego blaupunkta dobry bass powrocil
    obecnie mam tego jvc ale z czasem jakby jego moc malala wiec planuje sobie zakup wzmaka