Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lustro skanujace w discotech FX2

pixi 31 Paź 2009 15:36 1367 4
  • #1 31 Paź 2009 15:36
    pixi
    Poziom 12  

witam. mam takie pytanie do uzytkownikow tego oto skanera, a wiec w pierwszym trybie audio lustro bardzo malo sie rusza tylko od czasu do czasu zrobi jakis ruch. Czy to juz jest taki wgrany program i nic sie na to nie poradzi??

0 4
  • #2 01 Lis 2009 20:25
    l3sz3k
    Poziom 18  

Jak chcesz sprawdzić jak działają programy audio to pukaj rytmicznie w okolicy mikrofonu (co 1 sekundę lub co 2 sekundy) i obserwuj co robi tarcza.

Być może masz za słaby poziom głośności muzyki sterującej tym efektem
    i światełko wyłapuje tylko nieliczne sygnały.

0
  • #3 01 Lis 2009 21:30
    LuckyDj
    Specjalista - oświetlenie sceniczne

A najlepiej podłącz go do sterownika i potraktuj DMX'em, wtedy będziesz miał pewność czy światełko działa normalnie...

Tylko nie mów, że to Ty kupiłeś je ostatnio na allegro po 450zł/szt...

0
  • #4 03 Lis 2009 21:57
    pixi
    Poziom 12  

nie nie kupilem ich ostatnio na allegro. posiadam tylko jedna sztuke FX2. co do glosnosci muzyki to sadze ze byla ona wystarczajaca, a z obserwacji wynika ze zmienia sie tylko gobo a jak juz wspominalem lustro stoi w miejscu (moze raz na godzie zmieni swoje polozenia zrobi jakis uklad trwajacy 3sekundy i znow sie zawiesi) i pytam czy to normalne??? dmx nie mam mozliwosci podlaczenia ale nie chce uzywac tego swiatla w dmx zalezy mi tylko na dzwieku[/color]

Wszyscy polscy użytkownicy forum podlegają tej samej ocenie w zakresie: poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie.
    Mod by pol102

0
  • #5 09 Lis 2009 09:32
    pol102
    VIP Zasłużony dla elektroda

Tylko, że w tym układzie nie ma możliwości sprawdzenia co się popsuło. Możemy tylko się domyślać. DMX pozwala sprawdzić każdą dostępną funkcję.

0