Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Fabia 2 z centralnym zamkiem- jak podpi望 pilota

31 Pa 2009 18:01 4359 3
  • Poziom 10  
    Witam, w samocodziku mam orginalny cent. zamek. Gdzie podpiac sie z alarmem aby zamykal/otwieral zamek. Dysponuje schematem z Fabii 1 i tam podpina這 si pod 鄴速o niebieski przew鏚 w dzwiach kierowcy. Znalaz貫m taki w Fabii 2, ale na nim jest ca造 czas masa wi璚 to nie on. Prosze o podpowied pod kt鏎y przew鏚 podpi帷 si w Fabii 2 i czy jest sterowane plusem czy minusem.
  • Poziom 17  
    witam, sterowanie napewno minusem, dok豉dniej to musisz sobie znale潭 pr鏏闚k (pod豉nczaj帷 na sta貫 pod plusa drugim ko鎍em szuka tego minusa kt鏎y si pojawi po przekr璚aniu kluczyka. Masz modu komfortu, wtyczka przy sterowniku lewych przednich drzwi wtedy ma oko這 10 przewod闚, zamykanie i otwieranie jest chyba na 鈔odku naprzeciw siebie.

Moderowany przez norbert.s.:

Ostrze瞠nie za pisanie nic nie wnosz帷ych do dyskusji post闚.

• Poziom 10  
    Dzi瘯i za podpowied, ale jak szuka chwilowego minusa ? - odizolowywa kabel ? wbijac si w niego? (to niczczy przewody). Mo瞠 kto wie lub dysponuje schematem. jaki to kolor ?

by這 by to pomocne bo miejsca w tamtym miejscu jest niewiele na wi瘯sze eksperymenty. Ja sprawdzi貫m 鄴速o/niebieski, 鄴速o/zielony i br您owy - 瘸den z nich tym nie steruje.

By豚ym wdzi璚zny za podanie mi tego szukanego "koloru"

Dodano po 18 [minuty]:

W豉郾ie wpad這 mi co do g這wy - w Fabii 1 przycisk od zamka by w dzwiach, a w fabii 2 jest przed d德igni zmiany bieg闚 - czy mo積a sie podpi望 w豉郾ie pod ten przycisk ? mo瞠 tam b璠zie 豉twiej?
  • U篡tkownik usun掖 konto