Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 5200 - czy to na pewno wina taśmy?

01 Lis 2009 17:21 933 4
  • Poziom 15  
    Chce się wymienić z kolegą tym telefonem. On ma biało-czerwoną, a ja mam od roku czarną i ta czarna mi się znudziła poza tym ma wady korpusu slider'a.
    Nie wiem czy mówi prawdę. Jego telefon się już raz zepsuł, przestał świecić LCD. Oddał na gwarancje i powiedzieli że 120 zł będzie kosztować naprawa. Wkurzył walnął o ścianę i podobno działał. I ostatnio znowu to samo się zrobiło. Czy to wina taśmy czy coś głębiej. Jak tylko taśma to jest 50% że mogła wypaść, jeśli nie taśma tylko LCD lub jakiś mały element typu filtr to się nie opłaca.
  • Poziom 39  
    Za mało informacji , żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Co miało kosztować 120 zł przy naprawie gwarancyjnej ?? Spróbuj teraz walnąć o ścianę i zobacz czy działa. Jest prawdopodobne że odpięła się taśma tak jak piszesz - ale to przypuszczenia - jak nie rozbierzesz tego to nie będziesz wiedział.
  • Poziom 17  
    Gdyby taśma wypadła to uderzenie raczej by jej nie przywróciło (mówię tu o normalnych sytuacjach nie cudach :) ) Noi w serwisie raczej 120 zł by nie chcieli za włożenie taśmy do gniazda, a nawet jeśli by mieli wymienić to by tyle nie kosztowało wiec problem nie jest w taśmie.. (przynajmniej wtedy nie był co nie znaczy że teraz nie mogła się uszkodzić)
  • Poziom 10  
    raczej gdyby była to taśma to na gwarancji by mu to wymienili. Prędzej coś uszkodzone zostało podczas upadku wówczas za naprawę pogwarancyjną zażądali zapłaty. Możliwe że jakiś glass
  • Poziom 15  
    Aha.. nie on mówi że jest na gwarancji pół roku jeszcze ten telefon. Może w serwsie tak powiedzieli, a w sumie to ak mówie nie wiadomo czy sam tamten mówi prawdę. Spróbuje mu to opatrzeć w ciągu 10 minut na przerwie. Nie chciałbym mu mówić też że to przez taśme, bo było by to za proste. Czyli coś musze zakombinować. Dzięki za odp.

Dodano po 32 [minuty]:

Chciałem w swojej 5200 zobaczyć zachowanie i mam. Teraz po rozłożeniu i złożeniu (skreceniu i zatrzaśnięciu) przestały chodzić: czerwony i muzyczny klawisz;/ znaczy na zsunięty jest ok, a na rozsunięciu nie działają. Wole już tego nie ruszać, bo jak kiedyś wspólnik, chciał taki makament naprawić i poszło na całość, tak, że taśma do wyrzutu. Więc zostawiam jak jest i jutro wymieniam się tym za tamtego. Jak nie to będę próbował podginać styki, bo to pewnie o nie chodzi.