Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung scx 4521f pokazuje 2 pap

01 Lis 2009 19:58 2968 5
  • Poziom 9  
    witam!

mam taki problem zebatki juz zrobilem, ale teraz na wyswietlaczu pokazuje mi sprawdz wkl. 2 pap. co to znaczy caly czas tak jest juz nie wiem co robic :/ help
  • Specjalista - kserokopiarki
    o ile dobrze pamietam jest to zacięcie papieru 2 a więc spradz czujnik wyjściowy papieru ten za piecem czy sprawny czy nie zacięła badż nie złamała się flaga tego czujnika
  • Poziom 9  
    niestety czujniki ok, z tego co zobaczyłem to wydaje mi się że problem powstaje na piecu i dalej nie wiem co robić:/
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    witam jesli czujnik pieca jest cały to uszkodzona jest bramka na płycie moze byc zimny lut albo jest brudny najlepiej to wyjac płyte i dobrze go umyc ja myje pod woda z dodatkiem plynu do mycia naczyn potem pod kompresor albo na noc na grzejnik jesli to nic nie da to tylko wymiana na nowy
  • Poziom 1  
    Odgrzebie ciut temat, marciniak23 jak poradziłeś sobie z problemem? Mam podobny niestety, po nagrzaniu i wydrukowaniu jakiejś strony pokazuje błąd - zacięcie papieru 2. Rozkręcenie, przeczyszczenie nic nie dały :(

Będę wdzięczny za odpowiedz.
  • Poziom 12  
    Witam , mam ten sam problem i wyszorowałem płytę i nic jak się sprawdza czujniki czy są sprawne.