Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Usterka Ariston 23MI pulsujacy p這mien

01 Lis 2009 21:20 1854 12
  • Poziom 9  
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Najpierw trzeba porz康nie wyczy軼i kocio. Wymiennik udro積i i przedmucha palnik. P騧niej si zobaczy.
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Niestety sam nic wi璚ej nie zdzia豉sz.

• Moderator na urlopie...
    bettar napisa:
    ... wi璚 nie z豉ma貫m prawa grzebi帷 w uk豉dach elektrycznych.

A jednak. Jest to zabezpieczenie, wi璚 jak my郵isz?
  • Poziom 23  
    Widz, 瞠 trzeba par rzeczy wyjasni:
    Ka盥e urz康zenie gazowe podlega szczeg鏊nym regulacjom prawnym. Nie ma znaczenia, 瞠 kolega ma uprawnienia elektryczne, bo nie ma uprawnie gazowych. Jakby tego by這 ma這 wykonuj帷 nieceryfikowan napraw p造ty elektronicznej urz康zenia gazowego tym samym naruszy wa積o嗆 certyfikat闚 CE, bezpiecze雟twa, w豉sno嗆 patentow, konstrukcj urz康zenia gazowego itp. Nie ma co si dziwi, 瞠 nikt nie chcia podj望 si naprawy samej p造ty elektronicznej.
    P造t g堯wnych do kot堯w nie naprawia si nie dlatego, 瞠 nikt tego nie umie, ale dla tego, 瞠 osoby nieuprawnione nie mog nada certyfikat闚 producenta, CE, bezpiecze雟twa projektanta, wykona bada dopuszczenia do u篡tku itp. 疾by bardziej rozja郾i sytuacj dorzuc tylko to, 瞠 w przypadku detonacji urz康zenia gazowego prokurator pierwsze co b璠zie sprawdza to: naruszenie konstrukcji, stosowanie certyfikowanych cz窷ci zamiennych oraz zgodnych z projektem producenta itd. Radz nie gdaka dziobem, 瞠 si takie rzeczy robi, jak grzebanie w elektronice urz康ze gazowych. A jaby co odk豉da w skarpet na odszkodowania i renty dla bliskich i s御iad闚.

Ma kolega do wyboru: skorzysta z us逝g serwisu wraz zakupem cz窷ci zamiennej, albo kupi cz窷 zamienn osobno i skorzysta z us逝g serwisu, nadmieni os鏏 uprawnionych, czyli wiedza i podw鎩ne uprawnienia.
    I to by by這 na tyle....

• Moderator na urlopie...
    bettar napisa:
    Panie mirrzo, czy ja pana prosi貫m o zdanie? Z tego co widz to ponad 3/4 pana post闚 jest w豉郾ie tej lub podobnej tre軼i ... (robi貫m symulacje tego uk豉du w programie Pspice)

Oczywi軼ie, 瞠 nikt mnie nie prosi, ale si tym nie przejmuj. Jest to forum og鏊nie dost瘼ne i nikt nie musi nikomu na nic pozwala. Przytaczam jednak strz瘼 regulaminu: "Informacje na witrynie elektroda.pl s podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie u篡tkownik wysy豉j帷y wiadomo嗆 lub plik ponosi pe軟oprawn odpowiedzialno嗆 za ich tre嗆. Je瞠li wynikn z tego konsekwencje prawne, elektroda.pl mo瞠 przekaza wszelkie informacje w豉軼iwym organom pa雟twowym na temat danego u篡tkownika oraz pom鏂 w jego zlokalizowaniu. " Dlatego m. in. jak piszesz 3/4 moich post闚 jest o ty. Pr鏏uj w豉郾ie takim "m康ralom" jak Ty, pokaza do czego d捫ycie tworz帷 swoje indywidualne "biura certyfikacji" urz康ze gazowych. Wiem, 瞠 dzisiejszy polak bardzo "potrafi" i go to... A ja w豉郾ie upominam - nie b康 m康ry po, ale przed. :D