Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer BTC1630

edziu 03 Jan 2003 10:54 2381 11
    edziu
    Level 29  
    Mam Problem z Tunerem Pioneer BTC1630 chciałem spaczować ten tuner zeby miało wiekszą liczbe
    programów podłaczyłem jraga i weszłem tryb serwisowy w rozpoczołem procedure zrzytywania pamięci potem rozpoczołem
    kasowanie pamieci a chcąc wgrac inna pamiec prągram nie mogł znaleść pliku spaczowanego więc zamknąłem
    aplikacje i ponownie nie chciała mi sie uruchomić wiec wyłaczyłem tuner i ponownie nie mogłem weść w tryb serwisowy wyświetlają
    sie tylko kreseczki po wciśnieciu głownego włacznika jak ktoś wie jak poradziś
    z tym problemem czy da sie go jescze go zrobic??????
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    edziu
    Level 29  
    krzysztof90(malpa)wp.pl
    tomt1
    Level 12  
    odbierz pocztę.masz tam pliki i opis jak naprawić 1630.
    powodzenia
    edziu
    Level 29  
    stoje w miejscu z ty tunerem pioneer 1630 po uruchomieniu JTG.W.1
    pogram wyświetla ID 00000000 co jert nie tak jtag jest na 100% dobry
    nie wiem co dalej począć prosze o rade w tej sprawie
    Kumik
    Level 11  
    Jeżeli tuner Ci się nie zgłasza to masz dwie możliwości albo uwalony jtag co jest mniejszym złem {hmmm no noże jeszcze nie masz właściwie ustawionych portów Lpt ma być ustawiony w standarcie ECP} albo procesorek poszedł na spacer .Program naprawczy będzie Ci działał tylko w sprawnym tunerze i na bank da się wgrać flesha do takiego tunerka
    Ambrozy
    Level 14  
    1. Czy Jtag jest zasilany z zewnątrz. Jeśli nie to koniecznie podaj mu 3.3V.
    2. Test na innym komputerze.
    Miałem taki objaw, dopiero zmiana komputera pomogła, mimo że przed i po zaistnieniu katastrofy programuje nadal z tego samego komputera.
    bocian
    Level 12  
    Zeby nie uwalić tego tunera najlepiej go robić po kablach programem
    Pionero dla 1630.Działa bezproblemowo i jest małe prawdopodobieństwo
    uszkodzenia tunera chyba że zabraknie prądu podczas programowania.
    Baca
    Level 14  
    jesli wywala Ci ID 00000000 to nie masz komunikacji z prockiem sprawdz zasilanie na JTAGu, adres trapa
    ssyff
    Level 15  
    Witajcie. Uwaliłem pionka 1630 wgrywając JTGIEM soft. W tym celu użyłem PIONIERO 4. Wszystko szło dobrze ale wcisnąłem zakładkę konfiguracje podczas wgrywania i wszystko zawisło (widocznie dwie operacje dla PIONIERO to za dużo!!!). Ale to nie ważne mam na wyświetlaczu same kreski. Uruchamiam program JTAG.W, podaje IDCODE prawidłowo po czym otrzymuje komunikat "nastąpiło zamknięcie programu blablabla......" - sami wiecie jak to wygląda, pomyślałem że to normalne bo w opisach wszyscy opisują że się sam wyłączy uprzednio coś tam zapisując (apropos wszystkie opisy jakie znalazłem w necie są identyczne), po czym włączam JTAG.B i robie według wskazówek i nic się nie zapętla (ID również wyświetla prawidłowo). LUDZIE POMOCY może ktoś podeśle mi sprawdzone programy JTAG.W i JTAG.B. oraz wyjaśni co to jest zapętlanie.