Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Pioneer DEH-P44000RB zmiana koloru podświetlenia

02 Lis 2009 14:40 3955 3
  • Poziom 9  
    Witam od niedawna mam golfa IV z w/w radyjkiem, żonka powciskała ? (sama niewie nawet że zmieniła, bo w dzień nie widać) i zmieniła podświetlenie klawiszy z czerwonego na sino-biały (podobno można ustawić jeszcze niebieski) - czy któryś z szanownych kolegów pomógłby mi w rozwiązaniu tego problemiku, dodam, że posadzenie żony przed radyjkiem, nie przyniosło zamierzonego efektu - Wielkie Dzięki i pozdrawiam
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Na wyłączonym wciskamy klawisz F i radio wejdzie do ustawień. Ale wygląda na to, że panel upadł i żarówki zostały wstrząśnięte przez co straciły kontakt i świeci tylko podświetlenie wyświetlacza delikatnie oświetlając klawisze.
  • Poziom 9  
    djlj24 napisał:
    Na wyłączonym wciskamy klawisz F i radio wejdzie do ustawień.
    Wkładam panel i na wyłączonym radiu przytrzymuje klawisz F i po chwili radio się uruchamia lecz efekt ten sam czyli druga część Twojego postu bardzo realna -jest na to jakies lekarstwo :?:
  • Poziom 9  
    Witam ponownie piszę bo kupiłem działający panel i po włożeniu do radia nadal nie podświetlają się klawisze na czerwono, mógłbymi któryś z kolegów podsunąć jakiś pomysł, jak uruchomić to podświetlenie, byłem w punkcie naprawczym z radyjkiem i panel nie świecił też, panowie stwierdzili spaloną diodę, które są połączono szeregowo i reszta nie świeci, lecz która to to niewiedzą trza zostawić do naprawy, lecz koszt to 150zeta, kupiłem działający panel od gościa, lecz u mnie nadal nie działa, koleś twierdzi, że może w środku radia się cosik przepaliło lub któryś styk się wygioł i nie łapie kontaktu z panelem patrzyłem wszystkie styki są tak samo ułożone - pomocy może ktoś jest z Kalisza kto pomógłby w uruchomieniu - dzięki