Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki AVermedia TV Capture pod win 64bit

shizy 02 Lis 2009 15:10 5549 12
  • #1 02 Lis 2009 15:10
    shizy
    Poziom 22  

Szukam sterownikow do karty TV AVermedia capture na PCI, dosc leciwej.Te 32 bit nie pasuja.

0 12
  • Pomocny post
    #2 02 Lis 2009 15:49
    poldruk
    Poziom 20  

Ona jest chyba na bt878 ... poszukaj w google pod ten chipset sterowników.

0
  • #3 04 Lis 2009 09:26
    shizy
    Poziom 22  

Tak, bt 878 - niestety zaden nie pasuje.Program chyba da rade zainstalowac w wersji 32 bit na systemie 64 bit owym ale sterownika 32 bit -owego juz nie przyjmie system?

0
  • #4 04 Lis 2009 12:41
    poldruk
    Poziom 20  

A próbowałeś ręcznie wymusić mu ten sterownik ?

0
  • #5 04 Lis 2009 14:45
    shizy
    Poziom 22  

Napisalem do producenta, odpisal ze fizycznie kartanie obsluzy systemu 64bit owego.

Cytat:
    A próbowałeś ręcznie wymusić mu ten sterownik ?

Jak sie wymusza?
    Chyba nie ma takiej wirtualnej maszyny, zeby mozna bylo w niej przekazac wszystkie fizyczne urzadzenia.Chodzi mi o pokazanie w niej wlasnie tej karty.System wirtualny to moze byc linux, choc nie ma to wiekszego znaczenia.Tylko pytanie czy da sie zobaczyc karte TV w WM.
    Patrzylem w VPC2007 i WMware - nie mozna dodac karty.

Jak producent napisal, ze sie nie da to nie ma co probowac pod 64bit, jedynie zostaje zainstalowanie drugiego OS 32bit lub wymiana karty.

0
  • #6 05 Lis 2009 17:16
    poldruk
    Poziom 20  

Witam :)

Nie o to mi chodziło źle się wyraziłem.
    W menadżerze urządzeń zainstaluj ten sterownik z XP 32 ręcznie, a jeśli poda komunikat że to nieodpowiedni sterownik to i tak go zainstaluj. Instalowałem już na tym chipsecie na 64 bitowych maszynach i nie było żadnych kłopotów. Swego czasu zanim nie było sterownika pod XP a producent tylko dawał do 98` wsparcie to jeszcze robiło się wpisy w rejestrze ale to było dawno i nie pamiętam musiał bym odświeżyć temat. Natomiast nie miałem raczej kłopotów instalowaniem tych kart.

Dziś wieczorem jak będę w domu po 22:00 to poszuka sterownika który u mnie zawsze chodził i podam CI go, może poskutkuje.

Pozdrawiam

0
  • #7 06 Lis 2009 12:05
    shizy
    Poziom 22  

Cytat:
    W menadżerze urządzeń zainstaluj ten sterownik z XP 32 ręcznie, a jeśli poda komunikat że to nieodpowiedni sterownik to i tak go zainstaluj.

Tylko zawsze dostaje taki komunikat
    Sterowniki AVermedia TV Capture pod win 64bit
    Windows Server Hyper-V podobno bylby odpowiedni by miec naraz 2 systemy ale trzeba instalowac wszystko od nowa

0
  • #8 06 Lis 2009 12:27
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Podaj identyfikator wystąpienia urządzenia.

0
  • #9 06 Lis 2009 13:49
    shizy
    Poziom 22  

PCI\VEN_109E&DEV_0878&SUBSYS_00021461&REV_02\4&CC5B14E&0&31A4 - multimedia controller
    PCI\VEN_109E&DEV_036E&SUBSYS_00021461&REV_02\4&CC5B14E&0&30A4 -multimedia video controller

0
  • #10 06 Lis 2009 14:48
    Maniek2808
    Poziom 22  

:arrow: Shizy zainstaluj ten sterownik

Otwórz menadzer urzadzeń i postepuj wedlug tych informacji;
    * klikamy prawym na pierwszy znak zapytania
    * wybieramy „aktualizuj sterowniki” - -> „Nie, nie tym razem” dalej…
    * ”Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji” dalej…
    * ”nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania” dalej…
    * wybieram z drzewka urządzeń „karta xxx” (lub inne urządzenie, które chcemy zainstalować) dalej…
    * klikamy na „Z dysku” następnie „przegladaj”
    * wchodzimy do folderu z sterownikami do karty (lub urządzenia, które instalujemy) i klikamy dwukrotnie na znajdujący się tam plik *.inf ( powinien pokazać się nam tylko ten jedne) następnie „OK”
    * Zaznaczamy nazwę xxx dalej…
    * Wyskoczy nam komunikat że sterowniki mogą nie pasować do urządzenia , ale nie przejmujemy się tym i klikamy „OK”

W tym momencie powinna się rozpocząć instalacja sterownika.

0
  • #11 06 Lis 2009 15:08
    shizy
    Poziom 22  

Cytat:
    * wybieram z drzewka urządzeń „karta xxx” (lub inne urządzenie, które chcemy zainstalować) dalej…

tyle, ze nie ma tam tego urzadzenia (opisanego jako karta tv lub multimedia controller czy multimedia video controller)

0
  • #13 06 Lis 2009 22:31
    shizy
    Poziom 22  

Zdawalo sie, ze sie uda.Te w/w sterowniki po modyfikacji wg opisu pliku .inf zaskoczyly.Wszystkie urzadzenia od karty TV w menadzerze urz. zainstalowaly sie poprawnie.Tylko programy do odbioru TV krzaczą sie.Nie mogą przechwycic wideo i audio.Chyba nie warto tracic czasu na to, dzieki.

0