Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 1020 drukuje tylko jedną stronę

02 Lis 2009 19:08 2728 4
  • Poziom 2  
    Witam!
    Miałem mały problem z drukarką HP 1020. Początkowo drukowała mi czarny pasek na każdej kartce, znajomy powiedział że chodzi o folie teflonową, folie wymieniłem, jedną kartkę od pierwszego podłączenia drukuje bezproblemowo. Jednak problem pojawia się gdy chcę wydrukować kolejne strony. Drukarka zacina się i informuje o zacięciu się papieru jednak tego papieru nawet nie pobrała. Potrzebuje pilnie wydrukować kilka stron a nie wiem o co chodzi. Proszę pomóżcie... Prozdrawiam
  • Poziom 12  
    Jak wyjmowałeś zespół utrwalania musiałeś rozłączyć wtyczkę czujnika papieru.
    A gdy montowałeś zapomniałeś połączyć. Sprawdź również czy go nie uszkodziłeś mechanicznie. Czujnik znajduję się w okolicach utrwalania.
  • Poziom 2  
    A gdzie to wszystko znajdę dokładnie? Jeżeli chodzi o rozbieranie drukarki jestem cienki. Wiem który element jest który i wiem gdzie podłączyć, próbowałem znaleźć ten czujnik papieru ale nie znalazłem go...
  • Poziom 16  
    Czujnik jest z tyłu musiałeś go ruszyć przy wymianie folii,albo go rozłączyłeś albo sprężynka spadła.
  • Poziom 2  
    Rzeczywiście, czujnik był naruszony. Drukarka już działa:] Dzięki za pomoc:]
    Pozdrawiam