Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 2.0 HDI 110 KM Spadek mocy

03 Lis 2009 10:22 7521 3
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Mam problem z moim peugeotem. Kupiłem go w tym roku w kwietniu, zrobiłem bez żadnych problemów ok 25 tys (wymieniłem jedynie na początku filtr powietrza, paliwa, termostat. Na liczniku jest teraz 163000. Od samego początku mam wrażenie że samochód nie ma siły, myślę tak ponieważ jeździłem innymi z tą mocą to czuć różnicę, mój to taki trochę mułowaty przy nich tak jakby ciągnął przyczepę załadowaną. Dodam że turbina nie gwiżdże więc raczej jest sprawna. Jakie mogą być tego przyczyny? Co mogę sprawdzić bez narażania sie na większe koszty? Co wymienić na początek, jakieś świece.? itp. Dzięki za wskazówki.
  • Poziom 30  
    Ty u siebie masz filtr cząstek stałych,czyli fap.Należy podjechać na jakiś warsztat,który zajmuję sie tymi autami.
  • Poziom 9  
    W zeszłym tygodniu uzupełniałem ten dodatek do Diesla. Kosztowało mnie to 700 zł. Uzupełnili płyn, podłączyli do komputera i powiedzieli że wszystko ok z tym fapem. Co ile wymienia sie filtr paliwa, powietrza w takim silniku? Czy zużyty jeden z tych filtrów może mieć wpływ na przyspieszenie samochodu.
  • Poziom 10  
    kolego jesli wyswietla ci sie na komputerze komunikat AMBIPOLUTION FAULT jakos tak
    to znak ze turbina nie dziala i zacznij od elektrozaworu koszt okolo 200pln ale tak czy siak musisz pojechac do citroena lub peugota niech ci postawia diagnoze nikt na tyle dokladnie zaden warsztat ci tego nie sprawdzi tylko te serwisy
    a jesli ci stwierdza filtr zapchany to regeneracja 1200a nowy 2400 pln ale ja sobie z nim radze sam ;;;;