Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Whirlpool ADG9540 - problemy operacyjne

kasiappp1 03 Nov 2009 13:43 1974 3
    kasiappp1
    Level 1  
    Witam
    Mam kłopot ze zmywarką.Ustawiam ja na ECO cały czas jest właczona kontrolka na ECO i potem po lewej stronie zapala sie sie kolejna kontrolka co swiadczy o myciu naczyn,ale po jakims czasie zapala sie czerwone swiatełko po lewej stronie.Nie znam sie na zmywarkach i ten model tez nie jest mój(wynajmujemy mieszkanie wraz z nią:))
    Problem tkwi w tym,ze nie wiem czy powinna sie zapalac ta czerwona dioda i kolejny problem to:na panelu jest symbol END-koniec pracy,ale on sie nie zapala kiedy zmywarka przestaje pracowac.Czy jest to powodem tego ze suszy naczynia?czy przy suszeniu naczyń suszarka wydobywa jakiekolwiek odgłosy?No i na sam koniec dodam,ze jak ja otworzyłam to w srodku było pełno wody.Bardzo prosze o jakies podpowiedzi.
    sujka5
    Level 26  
    Z tego co pamiętam to czerwone lamki są 2 i jedna sygnalizuje brak soli a druga brak nabłyszczacza.....
    kolejny problem to nie problem , dlatego że zaraz po skończonym myciu odbywa się suszenie naczyń , które trwa 20 min i dopiero po suszeniu włącza się pompa spustowa na 20 sec. i wtedy dopiro oddzywa się sygnał dzwiękowy oznajmiający KONIEC MYCIA , są niektóre zmywarki gdzie podczas suszenia włącza się wentylator ale jest ich bardzo mało....
    odnosnie otwarcia zmywarki i dużej ilości wody to proszę sprecyzuj kiedy było dużo wody...(podczas mycia czy suszenia)
    And41x1
    Level 26  
    Nie znam tego modelu, ale może ktoś jeszcze odpowie. Ja sugeruję sprawdzić, czy pompka spustowa usuwa wodę w trakcie cyklu mycia, między płukaniami. Suszenie jest bezgłośne, ale możliwe że w cyklu ECO suszenie nie zachodzi. Czerwona lampka oznacza jakiś problem, ale to nic odkrywczego ;)
    Jasxx
    Level 21  
    Przeważnie obok czerwonej kontrolki powinien być symbol.

W pozostałej kwestii Sujka5 ma rację.