Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva 200 -> pilot

szycha 03 Lis 2009 15:56 11956 7
  • #1 03 Lis 2009 15:56
    szycha
    Poziom 17  

Witam.

Od 2 dni mam problem z pilotem, mianowicie rozkodował się, czy jest jakaś szansa, aby zakodować go ponownie, tak, aby już sie nie rozkododywał ??

0 7
  • Pomocny post
    #3 03 Lis 2009 17:36
    kajron
    Poziom 29  

Cytat:
    Prawdopodobnie nie.

1. Proszę wcisnąc przycisk STB aby wybrać listę kodów do obsługi odbiorników satelitarnych Ferguson
    2. Jeśli nie pomoże nalezy wymienić baterie na nowe.
    3. Jeśli nie pomoże to prawdopodobnie pilot został nieświadomie lub świadomie rozprogramowany przez użytkownika.

Aby zaprogramiowac ponownie kody dla odbiorników satelitarnych Ferguson (przycisk STB) należy:

* nacisnąć i przytrzymać przez 3 sekundy przycisk STB
    * niebieska dioda pod przyciskiem POWER zaśiweci się
    * wprowadzić 6000

W podobny sposób można postąpić w przypadku rozprogramowania przycisku AMP (kod 6001) i DVD (kod 6002).

Programując nieużywany przycisk (np. AMP) w sposób taki jak przycisk TV można jednym pilotem obsługiwać więcej niż 1 odbiornik TV.

Opis dotyczy tylko pierwszej wersji RCU640 tzn. nie dotyczy RCU640 v.2

Ź:Ferguson.pl
    Może ci pomoże

0
  • #4 03 Lis 2009 21:07
    szycha
    Poziom 17  

Wpisałem, tak, jak mi poradził kajron i nic, czasem łapie , czasem nie......

1
  • #5 01 Lut 2010 18:56
    jarekmo
    Poziom 11  

Czy można tym pilotem obsłużyć DVD Manta 012

0
  • #6 01 Lut 2010 19:37
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

jarekmo napisał:
    Czy można tym pilotem obsłużyć DVD Manta 012

Kolego masz instrukcję?! To masz listę sprzętu który obsługuje! A jak nie masz to stronie producenta do pobrania!

0
  • #7 01 Lut 2010 20:10
    jarekmo
    Poziom 11  

Tak na tej liście są tylko telewizory . Niestety do mojego LG musiałem wyszukiwać automatycznie podane na liście nie działały . Wyszukanie automatyczne w sprawie DVD nic nie dało . Chciałem się dowiedzieć czy możliwe jest wyszukanie innego DVD jak Ferguson . Czy ktoś ma jakieś doświadczenia .

0
  • #8 01 Lut 2010 20:19
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

To nie jest pilot uniwersalny! Ma możliwość obsługi popularnego sprzętu ale nie wynalazków. Ma prawo nie obsługiwać twojego DVD!
    Piloty uniwersalne też nie muszą obsługiwać określonego sprzętu!

0
  Szukaj w 5mln produktów