Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3310 Contact Service

03 Sty 2003 12:56 3222 8
  • Poziom 28  
    Nie wiem co zrobić i jakim programem. Próbowałem wgrać oprogramowanie czyli flash ale nie pomaga :(
  • Spec od GSM
    Napis ten pojawia sie gdy sumy kontrolne w eepromie sie nie zgadzają, sumy kontrolne we fleszu sie nie zgadzają (wtedy na chwile pojawia sie włóz karte sim a potem contact service) gdy cobba ma odlutowane giry (pojawia sie contact i lampy gasną) gdy ccont ma odlutowane giry(pojawia sie contact i diody sie palą) EEprom -zrób FAID, CLEAR SP LOCKs, WRITE IMEI i reset full factory. Flash - zrob fleszowanko. W pozostałych dwoch przypadkach- lutowanie cobby i cconta oraz w przypadku cobby full factory reset(samo jej przylutowanie nie pomaga, bo wali sie eeprom)
  • Poziom 28  
    On jest kurde dobry tak jakby tylko było wgrane źle oprogramowanie. Był początek od 270000 czyli się skończyło troszke póxniej i co zrobić??
  • Poziom 28  
    I jakim to mam zrobić programem
  • Poziom 20  
    Wgraj całego flesza MCU+Eprom od adresu 20000
    Programów jest kilka ja to robię pod Dejanem .
    Następnie Update FAID , Clear SP-Locks,Write Imei to już Rolisem 1.8.
    Jeżeli to była sprawa softwarowa to będzie OK , a jeżeli to Hardware to
    przyczyn może być wiele np. zobacz Dziur
  • Poziom 28  
    A skąd mam wziąść takiego flesza ????????
  • Poziom 28  
    A knokiem pójdzie jak wgram?? i mam dać write flash to phone ?????
  • Poziom 28  
    Jesteś wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodzi zaraz mu normalnie zmienie na inne oprogramowanie. Przedtem wgrałem jakiś soft i dałem od 270000 i te adresy końcowe poszły w niepamięć :) A nie wiedziałem skąd fulla zedrzeć :) Ale się ciesze. A co do tego oprogramowania 6.27 to jak możesz to sprawdź bo u mnie nie działa jak dam check checksum po wgraniu to wywala że coś tam coś tam PPM :)