Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SGH-U700 nie wykrywa go komputer!

Aszloch 03 Nov 2009 18:31 2662 5
    Aszloch
    Level 20  
    Witam!

Kupiłem sobie telefon SGH-U700 od znajomego.W telefonie wszystko działa oprócz przesyłania plików za pomocą kabla USB.
    Znajomy mi mówił ze mu wszystko chodziło bez problemu...
    Na komputerze jest wgrane oprogramowanie dołączone wraz z telefonem,w telefonie jest ikonka (transmisji danych z komputerem) pokazana jak podłącze telefon do komputera komputer tez wykrywa sprzęt pokazuje dymkę w prawym dolnym rogu,ale zaraz wyskakuje okno z instalacja sterowników, słuchawki działają także bez problemu.
    JESTEM BEZ RADNY Proszę o pomoc!
    P.S Wszystkie sterowniki są wgrane do telefonu!

Proszę o przeniesienie tematu, bo napisałem w złej części działu!!!

Pozdrawiam! :D
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sprawdź gniazdo systemowe prawdopodobnie masz gdzieś wygięte piny w gnieździe i dlatego nie łączy się
    Aszloch
    Level 20  
    poochone wrote:
    Sprawdź gniazdo systemowe prawdopodobnie masz gdzieś wygięte piny w gnieździe i dlatego nie łączy się

Dziwne jak mam wygięte piny dlaczego mi chodzi bez problemu telefon SGH-D900i.
    BigPablo
    Level 21  
    też miałem taki problem jak podłączysz telefon to nie instaluj oprogramowania z płyty tylko jak wyświetli się komunikat że wykryto nowy sprzęt to wtedy zainstaluj przez to okno
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Aszloch wrote:
    poochone wrote:

Dziwne jak mam wygięte piny dlaczego mi chodzi bez problemu telefon SGH-D900i.

Ty mówisz o kablu ze na tym samym przy D900 ci dziala.
    Ja mowie o gnieździe w telefonie U700.
    Aszloch
    Level 20  
    W jaki sposób można to naprawić (co trzeba wymienić) jaki będzie koszt?
    Telefon jest na gwarancji ale w tym wypadku gwarancja nic nie pomoże...

Dodano po 2 [minuty]:

BigPablo wrote:
    też miałem taki problem jak podłączysz telefon to nie instaluj oprogramowania z płyty tylko jak wyświetli się komunikat że wykryto nowy sprzęt to wtedy zainstaluj przez to okno

Jak się nie mylę to już to próbowałem!