Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv6720ew - poł. z TV przez HDMI i słaba jakość

03 Lis 2009 19:20 1883 4
  • Poziom 11  
    Witam mam problem z jakością obrazu przy rozdzielczości 1920x1080 obraz nie jest taki jak powinien być .. połączyłem laptopa hp pavilion dv6720ew z telewizorem lg lh 4000 po przez hdmi sterowniki mam zainstalowane najnowsze. Moze to być wina kabla za kabel dałem 15 zł na allegro 2 metry proszę o pomoc
  • Poziom 18  
    Napisz co jest nie tak z obrazem. Jeżeli masz możliwość do podepnij po innym kablu hdmi, ewentualnie po d-sub. Ja mam podpięte po d-subie i nie widzę różnicy miedzy podpięciem po hdmi.
  • Poziom 11  
    Nie wiem jak to opisac ale literki sa takie cienkie nie wyrazne a ikony sa wyblakłe na mniejszych rozdzielczościach jest ok tylko wszystko jest ok s-sub mi nie działa ... nie mam innego kabla hdmi.
  • Poziom 39  
    Na kablu HDMI jest lepsza jakość - mam Acera 3810T - grafika Intel i w zależności jak go podłączam - to przy FullHD jest wyraźna różnica między D-Sub a HDMI. Kable markowe - 5m. Z HDMI obraz żyleta - na D-SUB lekkie migotanie i rozmazany obraz. TV Samsung LE40B530
  • Poziom 18  
    Ja podpinałem dwa komputery stacjonarne po HDMI i D-SUB i nie widziałem różnicy. Co prawda oba były na grafice nVidia. Podpinane do telewizora fullhd Samsunga (modelu nie pamiętam).