Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KENWOOD KRF-X9070D , szukam schematu

kamerski 04 Lis 2009 08:18 1259 4
  • #1 04 Lis 2009 08:18
    kamerski
    Poziom 9  

Szukam schematu amplitunera KENWOOD KRF-X9070D . Źle funkcjonuje dekoder dts. W pozycji stereo jest mały sygnał na wyjściu głośnikowym / podawane jest napięcie blokujące stopień mocy/ , natomiast po włączeniu dekodera jest całkowity brak sygnału na wyjściu.Jeżeli ktoś zetknął się z tym problemem proszę o wymianę informacji.Dodam , że jest niski pobór prądu przez dekoder - zimne stabilizatory napięcia.

0 4
  • #2 04 Lis 2009 10:30
    jur1
    Specjalista techniki DVD

Coś mi się wydaje ,że ciężko będzie znaleźć taki schemat gdyż , może się mylę, ale takiego sprzętu KENWOOD KFR-X9070 to jeszcze nie wyprodukowano. Mogę zdobyć schemat KRF-X9080D ale tego Twego nie.

0
  • #3 04 Lis 2009 12:41
    kamerski
    Poziom 9  

Dzięki za odpowiedź . Jest to model poprzedzający ten , który mi oferujesz. Mam ten Twój schemat , ale w KRF-X9070D dekoder jest zupełnie inny niż w modelu KRF-X9080D.
    Na przetworniku DAC jest brak napięcia , ale przy dwustronnym druku cężko jest ustalić gdzie nastąpiła przerwa .

Dodano po 19 [minuty]:

jur1 napisał:
    Coś mi się wydaje ,że ciężko będzie znaleźć taki schemat gdyż , może się mylę, ale takiego sprzętu KENWOOD KFR-X9070 to jeszcze nie wyprodukowano. Mogę zdobyć schemat KRF-X9080D ale tego Twego nie.

Dodano po 2 [minuty]:

jur1 napisał:

Dodano po 3 [minuty]:

Sprostowanie : mój problem dotyczy KRF-X9070D a nie KFR...

0
  • #5 08 Lis 2009 09:45
    kamerski
    Poziom 9  

Bardzo dziękuję za ndesłany schemat . Zlokalizowałem uszkodzony interfejs 24 bitowy AK4112BVF . Szukam teaz dystrybutora takiego układu.

0