Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 306 2000r problem po wymianie stacyjki

05 Lis 2009 14:11 4329 12
  • Spec od samochodów
    Witam koledzy. Mam problem z peugeot 306 rok 2000 silnik 1.6 benzynka a mianowicie uszkodzeniu uległa stacyjka , którą wymieniłem i teraz nie mogę odpalić auta . Odcięty jest rozrusznik i pompa paliwa . Po wymianie stacyjki wymieniłem grot klucza (stara obudowa, nowy grot) i nadal nie odpala ,dodatkowo przyłożyłem stary grot do nowej stacyjki bo miałem nadzieję że immo jest w grocie - nie odpala . Na chwilę obecną nie wiem jak je sprawdzić lub odłączyć może ktoś z kolegów ma pomysł. Proszę o wskazówki co mogę jeszcze samodzielne sprawdzić .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • spec od auto-elektro
    A antenę immo założyłeś, po drugie stacyjka łączy i dostaje zasilania czy czegoś brak.P
  • Poziom 13  
    może jest problem z kostką stacyjki??? to typowe objawy dla niej. Czy stacyjka była nowa??? kostka to kwestia kilku złotych.
  • Spec od samochodów
    A więc tak założyłem drugą stacyjkę wziąłem z niej grot a główka klucza została stara Na nową stacyjkę założyłem okrągły plastyk z którego wychodzi kostka elektryczna (immo) Do stacyjki dochodzi zasilanie , zapłon jest , kontrolki świecą a pompa nie podaje paliwa i rozrusznik nie kręci Dodam że autko było ciągane na holu i nadal nie odpala . Rozrusznik robiony był ok 1,5 tygodnia temu więc może fachowiec się nie popisał Nie wiem co mogę jeszcze sprawdzić Nawet jeśli rozrusznik jest uszkodzony to powinien na zapych odpalić a on nic Co mogę jeszcze sprawdzić

Dodano po 1 [minuty]:

Co do kostki to jest sprawna bo jak wezmę na krótko to i tak cisza jedynie kontrolki lekko przygasaja
  • Poziom 13  
    bezpiecznik pompy, przekaźnik pompy ew. sprawdzić pompę na krótko. A co do rozrusznika to też go na krótko sprawdzić. Jak nie ruszy to sprawdzenie na komputerze problemu (jeśli to immo)
  • Użytkownik obserwowany
    To na pewno jest immobilizer .
  • Moderator Samochody
    Co ma immo do 50 (DEM, bo to francuz), to naprawdę nie wiem :D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Spec od samochodów
    stacyjka była wymieniana ponieważ nie można było odpalić auta , brak pozycji na rozrusznik
  • Użytkownik obserwowany
    Oczywiście że nic nie ma do iskry i rozrusznika ale jak czytam posty pomagaczy to ......... immo uhm?

Trzeba sprawdzić rozrusznik na któtko.
    Potem przewody ze stacyjki.
    Któregoś + nie ma skoro pompa nie podaje, a kontrolki na zegarze są?
    Światła , nadmuch wewnętrzny, odpisz co i jak .
  • Spec od samochodów
    Wszystko jest dmuchawa światła klakson kierunki itp kontrolka ładowania oleju ręcznego poduchy są Kolega zabrał auto na warsztat i tam mają grzebać to może dowiemy się co było nie tak a co do zasilania na kablach to stały plus jest plus po zapłonie też Bardzo mozliwe że rozrusznik padł z innej przyczyny a autko i tak nie odpala nawet na zapych
  • Spec od samochodów
    Faktycznie rozrusznik nie ma nic do tego , autko naprawione przez innego speca ale oczywiście nie dowiemy się o przyczynie Dziękuję za pomoc i chęci pozdrawiam