Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Temat sponsorowany: Rotozip firmy Bosch

05 Nov 2009 19:09 2363 2
 • System Administrator
  Od listopada 2009 na elektroda.pl pojawiła się reklama linii produktów o nazwie Rotozip firmy Bosch. Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tego typu narzędziach:

  Quote:
  Produkty Rotozip przekonują łatwością użycia i precyzją działania. Są lekkie i wydajne, umożliwiają użytkownikom profesjonalnym wykonywanie trudnych cięć, nawet w najtwardszych materiałach, takich jak granit. Wycinarka rotacyjna RotoZip® oszczędza czas i pieniądze wielu grup użytkowników profesjonalnych: elektryków, dekarzy, hydraulików, glazurników. Dzięki zoptymalizowanej technologii i mocy urządzenie ułatwia i przyspiesza wykonanie pracy.


  Więcej informacji:
  http://www.bosch-prasa.pl/informacja.php?idinformacji=880
  http://www.bosch-prasa.pl/informacja.php?idinformacji=1017


  Temat został założony, ponieważ firma Bosch jest sponsorem portalu elektroda.pl w miesiącach listopad-grudzień 2009. Do moderatorów: proszę o nie usuwanie tematu.
 • Level 15  
  Witam.
  Od 15 lat mam kontakt na co dzień z takimi urządzeniami a w szczególności z tymi do obróbki drewna. Wielki szacunek dla firmy BOSH, bo frezarka górnowrzecionowa miała niełatwo i przez 5 lat nie wykazywała oznak awarii. Drewno sosnowe szczególnie zawarta w nim żywica potrafi zakleić silnik, a nikt nie rozbiera po robocie narzędzia pracy do ostatniej śrubki aby je wyczyścić. W użyciu miałem też piłę kontową i szlifierkę kontową.
  Teraz pracuję na narzędziach innej firmy i to już nie to. Różnicę wyraźnie odczułem na frezarce. Z wiadomych przyczyn nie wymienię nazw tych firm.
  Poniżej fotki zaczerpnięte ze stron firmy BOSH (w firmie wiadomo nie wolno fotografować), na takich narzędziach pracowałem, polecam profesjonalistom jak i majsterkowiczom

  Temat sponsorowany: Rotozip firmy Bosch Temat sponsorowany: Rotozip firmy Bosch Temat sponsorowany: Rotozip firmy Bosch

 • VIP Meritorious for electroda.pl
  Gulsonowi chodziło bardziej o
  gulson wrote:
  linii produktów o nazwie Rotozip ...

  A nie Boscha :!:

  A odnośnie tego super cięcia
  1 - cięcie na sucho ceramiki, glazury, ... - to pylica płuc jest gwarantowana.
  2 - bez odpowiedniego zabezpieczenia oczu, i nawet całej skóry można ucierpieć na zdrowiu - odpryski granitu nawet solidne okulary potrafią uszkodzić.
  3 - cięcie kafli z gresu na tak wysokich obrotach szybko nagrzewa punktowo kafel i szybko się rozpada na kawałki.
  4 - brak regulacji obrotów to największa wada (wspomniany gres) ma to niby służyć też do obróbki drewna - spalone frezy i przypalone drewno gwarantowane przy tych 30 000obr/min

  To tylko podstawowe wady tej kolejnej zabawki ze stajni Boscha :|