Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Brother DCP 165C ] zamienniki tuszy .

naebody 05 Lis 2009 21:59 4421 6
  • #1 05 Lis 2009 21:59
    naebody
    Poziom 11  

Skończył mi się tusz do urządzenia wielofunkcyjnego brother dcp 165c .Zastanawiam się nad kupnem zamiennika tuszu .Są naprawdę w konkurencyjnych cenach jednak nie mam pojęcia jak ma się przełożenie symboli owych zamienników na jakość i funkcjonalność .Chcę zaoszczędzić ale nie chcę dużej straty jakości czy uszkodzenia urządzenia .Jak ma się to do rzeczywistości :?:

0 6
  • #2 05 Lis 2009 22:22
    endriuf
    Spec od drukarek

Nie przypadkowo producenci zalecają oryginalne. Wiadomo, zysk ale też skład, który jest najlepszy dla poprawnego działania urządzenia. Jeśli uda ci się trafić na dobry zamiennik to na pewno opłaci się to, gdyż nawet w przypadku uszkodzenia urządzenia (zwykle niedrożności głowicy), różnica ceny pomiędzy oryginalnym a zamiennikiem zrekompensuje ci stratę wynikającą z nieodwracalnego uszkodzenia głowicy(drukarki). Chociaż czasami udaję się ją udrożnić.

0
  • #3 06 Lis 2009 16:59
    Andrutoss
    Poziom 10  

Rzeczywistosc jest prosta jak ze wszytkim sa zamienniki i sa zamienniki stawiajac na wlasicwa i sparwdzona marke na rynku na pewno zyskasz, co innego sie dzieje szukajac rozwiazan u tak zwanych garazowiczow proponujacych za pomoca Allegro posrednich rozwiazan bez gwanacji

0
  • #4 06 Lis 2009 22:03
    naebody
    Poziom 11  

Więc odradzacie zamienniki??

0
  • #5 06 Lis 2009 23:55
    endriuf
    Spec od drukarek

Nie odradzamy. Tylko musisz liczyć się z tym, że ich stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia drukarki. Jeśli dużo drukujesz stosowanie zamienników może pozwolić ci zaoszczędzić tyle, ile kosztuje nowa drukarka.

0
  • #6 07 Lis 2009 19:07
    Marvinn8686
    Poziom 20  

Sam mam ten model i używam zamienników, kupuję je przez internet, ale w sklepie co do którego mam zaufanie, zdecydowanie odradzam wynalazki z alle... - są jeszcze tańsze niż zamienniki ze sklepu, ale zazwyczaj okazuje się, że ilość tuszu w środku niezgadzająca się z opisem to najmniejszy problem.

0
  • #7 09 Lis 2009 09:05
    Andrutoss
    Poziom 10  

jesyne uszkoedzenia jakie moga wynikac z uzywania zamienikow sa spowodowane nieumiejetnym przeprowadzeniem regeneracji (pomocne sa instrukcje)lub zastosowaniem produktow slabej jakosci, Jezeli postepujesz wg instukcji i z zastosowaniem dorego zamiennika nie ma `prawa dojsc do jakich kolwiek zniszczen w drukarce masz na to moja gwarncje.

0