Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows xp i internet explorer 6 jak sie pozbyc komunikatu

26 Cze 2004 08:09 1721 9
  • Poziom 17  
    jak pozbyc sie komunikatu gdzie sie go wylacza bo przy kazdorazowym wlaczeniu komunikatora gadu gadu i jak dam na dana jakas osobe z ktora chce popisac wyskakuje mi taki komunikat "Obecne ustawienia zabezpieczeń uniemożliwiają uruchamianie formatów ActiveX na tej stronie.W wyniku tego strona moze byc wyswietlana niepoprawnie" na obramowaniu tego komunikatu pisze ze sie odnosi to do ustawien przegladarki internet explorer probowalem tam pozmieniac dalem wszystko na domyslnie i nadal bez efektu moze w gg gdzies to sie ustawia ....
  • Poziom 12  
    Formanty masz w : internet explorer-narzędzia -opcje internetowe-zabezpieczenia-poziom niestandardowy Tam pokombinuj zawsze możesz wrócić do domyślnych
  • Poziom 16  
    Miałem podobną sprawę pomogło ściągnięcie SP1 update do win XP.
  • Poziom 13  
    Zainstaluj tlena masz wszystko GG i tlena i nie masz problemów
  • Poziom 12  
    Na stronie gg pisalo ze update i pomaga na 100% napewno SP pomoze :) gwarantuje :P
  • Poziom 17  
    uaktualnienie SP1 posiadam nic nie pomaga TLENA takze mam ale tylko mi to wyskakuje jak otwieram okno GG zeby pisac do drugiej osoby i wteczas jest ten komunikat tlen dobrze dziala tylko gg szwankuje
  • Spec od komputerów
    Miałem dokładnie taki sam problem i dopiero zmiana ustawień formantów ActiveX (wszystkie na włączony) usunęła problem. Internet explorer-> narzędzia -> opcje internetowe -> zabezpieczenia -> poziom niestandardowy.
    Czyli to co proponował kolega Karabasow
    Przy okazji jednakże przestało mi się "przewijać" okienko z wiadomościami i jak do tej pory nie potrafię sobie z tym poradzić.
    Stało się tak po instalacji jakiejś łatki do XP.
  • Poziom 17  
    kolego paweliw wlasnie mam ten sam problem powlaczalem wszystkie te formaty active x i teraz okienko z wiadomosciami mi sie nie przewija za kazdym razem musze sam przesówac jak to usunąc to jest pytanie jak bedziesz cos wiedzial rzuc na forum dzieki
  • Spec od komputerów
    Niestety u mnie to nie działa, także instalacja Windows Scripts nie pomogła. Powoli się przyzwyczajam.
    Pozdrawiam.