Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po włożeniu pendrive cruzer micro 4 GB komputer zawiesza sie

06 Lis 2009 20:31 3047 5
  • Poziom 8  
    Witam jestem tu nowa. i mam taki problem. kupiłam pendrive Cruzer Micro 4 GB i niestety przy wkladaniu go do Usb komputer zawiesza sie. po wyjeciu system sie odwiesza. myslalam ze to wina usb wiec kupilam usb 2.0. lecz problem dalej wystepuje. mam windowsa XP + SP3. Gdy próbuję wykorzystać opcję: "bezpieczne usuwanie sprzętu" system widzi nośnik jednak przy próbie bezpiecznego usunięcia system się zawiesza, również podczas uruchamiania i dopiero po wyciągnięciu nośnika z portu USB odwiesza. Kontrolka pendrive po podlaczeniu miga po 10 sek gdy komp sie zawiesza swieci ciaglym swiatlem. prosze o pomoc.Czy ktoś może mi pomóc?? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich którzy zechcą mi pomóc.
  • Spec od komputerów
    Podłączałaś pena do innego komputera ? Kupiony w sklepie ? Przy innych urządzeniach USB też są problemy ?
  • Poziom 10  
    Zrób formata pen-drive i powinno być dobrze.
  • Poziom 8  
    tak . ojciec zanosil do serwisow. tam wszystko dzialalo. jak przyniosl do domu to mialam 3 wirusy na pendrivie. usunelam. kupil po okazyjnej cenie w sklepie. niestety nie moge zrobic formata bo mi po 10 sek komputer zacina.

Dodano po 19 [minuty]:

hmm. teraz mi zadzialalo. ale jak 2 raz podlaczylam to ta pomaranczowa dioda zaczela dziwnie dlugio mrugac. i znowu przestalo dzialac.
  • Poziom 13  
    Witam, ja też miałem kiedyś podobny problem okazało się że "fachowiec" od kompa źle podłączył kabelki z gniazda pena do płyty, wystarczyło przełożyć 2 i juz ok - był zamieniony masa i D-