Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lampa Stroboskopowa TA-2200

07 Lis 2009 01:02 2465 3
  • Poziom 16  
    Witam
    Mam problem z lampą stroboskopową z modelu TA-2200, otóż lampa jest na prąd stały 12V... i przez pomyłkę została podłączona do prostownika który posiada funkcje szybkiego ładowania, i urządzenie to chyba mi się spaliło... lub przepaliło.. wnioskuje to po tym że ma wbudowaną kontrolkę "check" do sprawdzania czy lampa jest podłączona, kontrolka powinna świecić ciągle równym światłem .. ale teraz bardzo słabo się pali (prawie jej nie widać) i lampa nie działa. i takie pytanie do was:
    czy jest jakiś element który można wymienić i lampa będzie działała?
    Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200
    Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200 Lampa Stroboskopowa TA-2200
  • Poziom 13  
    Witam
    Nie wiem czy już sobie poradziłeś lecz ja w podobny sposób popsułem swoją lecz zaniosłem tam gdzie naprawiają telewizory i gość za 30 złoty naprawił na 2 dzień
    POLECAM
  • Poziom 17  
    Sprawdź czy nie ma "czarnej" płytki lub wybrzuszonych kondensatorów. Jak nic nie widać z zewnątrz to sam tego nie zrobisz.
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z takim samym stroboskopem.
    Czy kolega kamil-bucko lub któryś z forumowiczów posiada może jeszcze takie urządzenie?
    Jeśli tak, to byłbym bardzo wdzięczny za podanie wartości rezystora R4, ponieważ u mnie uległ on przegrzaniu i nie da się odczytać wartości ani zmierzyć miernikiem. Z górym dziękuję i pozdrawiam.