Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa antena do telewizora.

07 Lis 2009 16:06 2220 6
  • Poziom 9  
    Szukam nowej anteny do mojego telewizora.
    Mam jakąś antenę siatkową ale ona nie spełnia moich wymagań. Obraz nie jest w pełni czysty i z dnia na dzień robi się coraz gorszy aż znika całkiem. Przywrócenie obrazu pomaga ponowne ustawienie anteny.
    Teraz mam TV podłączoną pod antenę wewnętrzną i też nie spełnia wymagań jednak daje rade i obraz nie zanika.

Myślałem o takiej antenie. Nie wiem czy ona będzie odpowiednia. Mieszkam w Bytomiu niedaleko ulicy zabrzańskiej.
    Chciałbym odbierać takie kanały jak: TVP 1 i 2, TVN, Polsat, Puls TV oraz TV4. Czy jest jakaś szansa na to czy trzeba będzie zastosować inną antenę?
    Max cena jaką mogę wydać do 40zł.
  • Poziom 25  
    witam.
    Ta antena powinna u Ciebie grac dobrze do nadajnika Masz paręnaście km. Zakup anteny + kabek koncentryczny z podwójnym ekranem 75om. I powinno grac .Przed laty mieszkałem w Bytom-Rojca i zamiast anteny miałem wsadzone nożyczki i grało czysto. Pozdrawiam, powodzenia w montażu.
  • Poziom 9  
    A kanały będzie odbierać takie jakie napisałem i czy będzie potrzebny jakiś wzmacniacz antenowy?
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Mynikal napisał:
    A kanały będzie odbierać takie jakie napisałem i czy będzie potrzebny jakiś wzmacniacz antenowy?

W 80%, właśnie podłączenie wzmacniacza powoduje zniekształcenia na obrazie (przy bliskim nadajniku). :cry:

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Właśnie to przetestowałem i niema żadnej różnicy.

Dzięki tej antenie co podałem w 1 poście jakie programy będę odbierać i w którą stronę powinna być skierowana?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Wykaz nadajników i programów z nich nadawanych znajdziesz na radiopolska.pl tv4 raczej niemożliwe