Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skaner częstotliwości na tunerze TV

26 Cze 2004 20:27 1759 4
  • Poziom 14  
    Witam

Mam drobne pytanko: Czy istnieje program spełniający rolę swoistego skanera częstotliwości? Pytam bo posiadam tuner TV w komputerze, i ma on pokrycie pomiędzy około 60 a 877 MHz (Kworld MPEG TV station PCI tv) i możnaby teoretycznie fonię tylko wyciągać. Aplikacja tunera jest jednak okropna. Bardzo niedokladne skanowanie, itp...

Może ktoś pomoże rozwiązać mój problem. Pytam z ciekawości bo kiedyś miałem ręczny skaner, i teraz chciałem zobaczyć po kilku latach "co słychać w eterze". Może tuner TV uda się jakoś wykorzystać.

Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    mocvas napisał:
    tu jest prg. do tunera. http://www.moretv.prv.pl takze dek.c+
    do dekodowania dźwięku użyj prg. Wilma

Mocvas Ty chyba wogóle nie czytałeś tego co napisał misiek_staszic !
    Najpierw przeczytaj treść pytania a potem sensownie odpowiadaj bo to co napisałeś to ..........
  • Poziom 14  
    Witam!

Sory za dluzsza nieobecnosc, ale nie mialem dostepu do sieci. :|

Zodiak318: Tak wiem o wyszukiwarce :) heh I nawet czytalem tamten post zanim ten napisalem, tyyle tylko ze tamte programy nie wspolpracuja z moim tunkiem niestety. A modul FM 88-108 mam na karcie.

Mocvas: Z MORE TV to ja korzystalem jeszcze jak w bloku mieszkałem, oczywiście do celów edukacyjnych :D Ale to przeciez jest dekoder Nagravision wiec co to ma wspolnego ze skanowaniem...

Dzieki w takim razie za zainteresowanie tematem, szkoda ze nic nie wyszlo... Jakby ktos cos jeszcze wiedzial na ten temat to zapraszam.

Pozdrawiam!