Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MotoMinder.pl - Kontroluj wydatki, kalkulator spalania

08 Lis 2009 13:23 2855 1
 • Poziom 2  
  Witam wszystkich,

  chciałbym zaprezentować nowy serwis MotoMinder.pl

  Jego podstawowym celem jest zapewnienie regularnego serwisowania i dostarczanie informacji o aktualnym zużyciu poszczególnych elementów. Konfiguracja pojazdu i monitorowanych elementów odbywa się za pomocą przyjaznego kreatora, zawierającego bazę wstępnie skonfigurowanych części, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Po ukończeniu kreatora, system będzie na bieżąco monitorował, na podstawie aktualnego przebiegu pojazdu, stan zużycia części i powiadomi użytkownika o zbliżającym się terminie wymiany.

  MotoMinder.pl - Kontroluj wydatki, kalkulator spalania

  Gdy nadejdzie czas wymiany lub wystąpi nieoczekiwana awaria, trzeba skorzystać z solidnego warsztatu. Serwis MotoMinder.pl posiada obszerną bazę warsztatów samochodowych wraz z opiniami użytkowników na temat jakości i cen usług. Wyszukiwanie sprawdzonego warsztatu w okolicy, odbywa się łatwo i szybko.

  MotoMinder.pl to także rozbudowany system zarządzania kosztami eksploatacji. W jego skład wchodzi moduł tankowania oraz moduł wydatków.

  Moduł tankowania to rozbudowany kalkulator spalania, który umożliwia wyznaczenie średniego zużycia paliwa oraz ocenę wpływu różnych czynników na spalanie. Na podstawie wprowadzonych danych, generowane są raporty na temat spalania pojazdu, ilości zatankowanego paliwa, sumy poniesionych kosztów oraz koszcie przejechania 1 km.

  MotoMinder.pl - Kontroluj wydatki, kalkulator spalania

  Przetworzone dane prezentowane są w formie czytelnych wykresów, przedstawiających wpływ stylu jazdy, rodzaju paliwa oraz dróg, po których się poruszamy, na spalanie samochodu.

  MotoMinder.pl - Kontroluj wydatki, kalkulator spalania

  Moduł wydatków jest miejscem, w którym odnotowywane są wszystkie poniesione wydatki. Może to być wymiana części, ubezpieczenie, przegląd, myjnia czy mandat. Na podstawie odnotowanych kosztów generowane są raporty w formie wykresów i danych tabelarycznych. Możliwość zmiany kolorystyki grafów, pozwala na dostosowanie ich do swoich potrzeb.

  Prezentowane dane zawierają informacje o całkowitej liczbie wydatków, sumie poniesionych kosztów, kosztach eksploatacji samochodu w skali roku oraz histogram wydatków w funkcji przebiegu. Możliwość filtracji kosztów według typu, pozwala na dokładniejszą ocenę danego wydatku.

  MotoMinder.pl - Kontroluj wydatki, kalkulator spalania

  Ciekawą funkcją jest możliwość stworzenia karty pojazdu.

  Karta pojazdu jest czymś w rodzaju wizytówki pojazdu zawierającej wybrane przez właściciela informacje. Wszystkie dane zgromadzone w serwisie MotoMinder.pl np. statystyki pojazdu, raport spalania, raport kosztów eksploatacji czy galeria zdjęć mogą zostać umieszczone na karcie pojazdu i udostępnione publicznie.

  Kartę pojazdu możesz wykorzystać:

  - w ogłoszeniach sprzedaży oraz aukcjach internetowych dzięki czemu Twoja oferta stanie się bardizej atrakcyjna i uwiarygodni stan pojazdu
  - na forach motoryzacyjnych podając link w sygnaturce
  - do innych dowolnych celów

  Podsumowując, serwis z pewnością okaże się pomocy dla tych, którzy nie zawsze pamiętają o regularnym serwisowaniu swoich pojazdów oraz lubiących trzymać wydatki pod kontrolą.
 • Poziom 2  
  Witam,

  w związku z tym, że serwis cały czas jest rozwijany i przybywa w nim nowych funkcjonalności, chciałbym Was o nich poinformować:

  Przelicznik mil na km

  Przelicznik mil na km został stworzony z myślą o osobach, których pojazdy zostały zakupione poza granicami UE i ich licznik wyskalowany jest w milach. Teraz przy dowolnym polu wymagającym podania przebiegu pojazdu, znajdziesz dodatkowe pole umożliwiające podanie przebiegu w milach. Wartość automatycznie zostanie przeliczona na km.

  Obsługa obcych walut

  Użytkownikom tankującym i serwisującym swoje pojazdu za granicą, z pewnością spodoba się wprowadzona obsługa obcych walut. Od tej chwili możesz dodawać koszty w dowolnej walucie oraz w edycji profilu wybrać domyślną walutę prezentacji danych.

  Import danych z konkurencyjnych serwisów

  Jeżeli do tej pory nie przetestowałeś Naszych usług ponieważ związałeś się już z jednym z konkurencyjnych serwisów, mamy dla Ciebie propozycję.
  Zaimportuj swoje wydatki i tankowania do Nas, sprawdź Nasz system prezentacji danych i powiadomień o nadchodzących wydatkach, a gdy nie przypadnie Ci do gustu możesz wrócić do konkurencji.

  Import umożliwia szybkie skopiowanie danych z serwisów: motostat.pl i spritmonitor.de. Nie wymagamy podawania haseł dostępowych, wszystko odbywa się za Twoim pośrednictwem.

  Sprawdź Nas!