Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

działa ABS ale zapala się kontrolka golf 3 1.9TDi 96r

08 Lis 2009 15:12 2367 4
  • Poziom 1  
    mam pytanie.początkowo kontrolka zapalała się po odpaleniu tylko na moment, potem zapalała się na dłuższą chwile a teraz zupełnie przestała działać.ABS działa.płyn hamulcowy uzupełniłem.co to może być? proszę o poradę
  • Poziom 10  
    tomson900102 napisał:
    mam pytanie.początkowo kontrolka zapalała się po odpaleniu tylko na moment, potem zapalała się na dłuższą chwile a teraz zupełnie przestała działać.ABS działa.płyn hamulcowy uzupełniłem.co to może być? proszę o poradę

WITAJ MASZ NIEWIELKI BŁĄD W STEROWNIKU ABS PODŁĄCZ GO POD VAGA I PO SPRAWIE
  • Poziom 26  
    dvd74 Czy VAG to twoja druga żona?? Kupiłeś za 50 pln na allegro i głupa palisz jak smok!! W każdym poście twoim VAG to potęga!!
  • Poziom 16  
    Kiedyś w Passacie B5 1998r spotkałem się z podobnym problemem, kontrolka 'wariowała' ABS niby działał, błędów vag nie wykazał, odłączyliśmy wtyczke od sterownika ABSu, przedmuchaliśmy sprężonym powietrzem nastepnie kontakt(spray do wtyków el) podłączyliśmy wtyczke i juz kontrolka sie nie zapaliła.
    Jeżeli nie to to moze tez być coś z licznikiem albo po prostu Sterownik ABS konczy swoj żywot. Ale sprawdź to połączenie. Pozdrawiam.