Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi A4 95rok demontaz licznika

arto78 08 Lis 2009 21:42 4360 2
  • #1 08 Lis 2009 21:42
    arto78
    Poziom 2  

witam, mam pytanie, czy ktos by mi mogl pomoc? potrzebuje wymienic spalone zarowki w audi a4 z 95r i niewiem od czego sie zabrac i co trzeba zdemontowac... jakby ktos mogl opisac albo jakis chemat rysunkowY wyslac? dzieki z gory!!!

0 2
  • #2 08 Lis 2009 22:23
    robertnov
    Poziom 20  

Kolego to nic naprawdę trudnego.Tylko widzisz nie podałeś gdzie się spaliły.Czy w zegarach czy klimatroniku?No i najważniejsze musisz kupić żaróweczki (1.1W lub 1.2W, w klimatroniku oryginalne to 0.8W) wraz z oprawkami,nie myśl o lutowaniu bo to i tak nic nie pomoże.Jeśli nadal nie będziesz wiedział jak to pisz.

Poprawiam się już doczytując tytuł postu. Tuż przed licznikiem jest nakładka mocowana dwoma zaczepami,po prostu pociągasz ja do góry i schodzi.Wtedy też ukazują się dwa wkręty krzyżowe.Odkręcasz je,delikatnie podciągasz licznik i odpinasz wtyczki z tyłu licznika. Wyjmujesz licznik i masz pełny dostęp do żaróweczek.Nie zapomnij odpiąć akumulatora przed demontażem.No i zapewniam że po wymianie spalonej nie będzie świeciła przynajmniej jedna następna.Radzę więc kupić na zapas więcej żarówek.

0
  • #3 08 Lis 2009 22:29
    1078231
    Usunięty  
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo