Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy sterownik Bingo-M się zresetuje po odłączeniu zasilania?

09 Lis 2009 14:27 2220 4
  • Poziom 17  
    Witam. Mam pytanie:
    Czy po odłączeniu akumulatora czasem się nie zresetuje sterownik LPG Bingo-M?
    Pytam, bo trzeba mi zresetowac ECU w Passacie 1,8 ADZ 1995r., a to właśnie się robi przez odłączenie akumulatora na ok. 15 - 20 min.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Odłączenie akumulatora raczej nie powinno zresetować centralki gazowej
  • Poziom 17  
    kmielczarek napisał:
    Odłączenie akumulatora raczej nie powinno zresetować centralki gazowej

To, że odłączenie akumulatora raczej nie powinno zresetować sterownika, to ja też o tym wiem - bo w programie Bingo-M jest specjalna zakładka "Reset" służąca do resetowania sterownika i przywracania ustawień fabrycznych.
    Ja jednak muszę mieć 100% pewności, że odłączenie akumulatora na pewno nie spowoduje zresetowania sterownika gazu, a nie tylko, że raczej nie powinno zresetować.
  • Poziom 34  
    z całą pewnością odłączenie od akumulatora nie spowoduje utraty aktualnej konfiguracji sterownika. Słowo honoru :D. Śmiało odłącz na dowolny czas.
  • Poziom 17  
    manio123 napisał:
    z całą pewnością odłączenie od akumulatora nie spowoduje utraty aktualnej konfiguracji sterownika. Słowo honoru :D. Śmiało odłącz na dowolny czas.

Dziękuję bardzo za pomoc. Też tak myślałem, ale nie byłem tego całkowicie pewny. Pozdrawiam.