Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym zalać chłodnicę po wymianie termostatu?

09 Lis 2009 17:50 1323 5
  • Poziom 13  
    J/w. Myślicie że borygo wzorowo zda swój egzamin, czy może spróbować jakiegos koncentratu z domieszką wody dest.?
  • Poziom 17  
    borygo to nie jest rewelacja lepiej dynagel albo to co miałes do tej pory jek to vw to pewnie koncentrag g 12 i nie musi byc z destylowana moze byc zwykla woda
  • Poziom 13  
    ale jak wleje samo borygo to zadnych komplikacji nie powinno byc? bo nie mam w sumie pojecia co bylo lane do tej pory
  • Poziom 27  
    Ja uzywam Petrygo - dla mnie wazne, ze jest do ukladow z aluminium.
    Ja tam na Petrygo wcale nie narzekam. A i ma w moim przypadku jedna zdecydowana zalete. Ewentualna dolewka nawet na drodze nie stanowi problemu. Mozna je kupic na najmniejszej stacyjce benzynowej.
    Wiec jezeli masz podejzenia , ze bedzie potrzebne uzupelnianie stanu co jakis czas- zalej czyms co jest powszechnie dostepne. To takze jest bardzo wazne latem, gdyby cos poszlo nie tak i wyrzucilo plyn.
  • Poziom 13  
    A samochód g'woli ścislości Vectra A '95 C20NE
  • Poziom 43  
    karola44-81 napisał:
    Ja uzywam Petrygo - dla mnie wazne, ze jest do ukladow z aluminium.
    Ja tam na Petrygo wcale nie narzekam. A i ma w moim przypadku jedna zdecydowana zalete. Ewentualna dolewka nawet na drodze nie stanowi problemu. Mozna je kupic na najmniejszej stacyjce benzynowej.
    Wiec jezeli masz podejzenia , ze bedzie potrzebne uzupelnianie stanu co jakis czas- zalej czyms co jest powszechnie dostepne. To takze jest bardzo wazne latem, gdyby cos poszlo nie tak i wyrzucilo plyn.

Dokładnie, nawet w mleczarni dostaniesz:D