Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Sharan - to jest separator, wzmacniacz FM czy coś innego?

skaktus 09 Lis 2009 19:07 3339 4
  • #1 09 Lis 2009 19:07
    skaktus
    Poziom 37  

Witam.

Mam kupić wzmacniacz samochodowy do VW Sharan, znalazłem już takowy na allegro, ale mam rozbieżne informacje. Sprzedający sprzedaje niby wzmacniacz, inny tez niby wzmacniacz, ale każdy ma co innego w swojej ofercie.

I tak pierwszy sprzedający sprzedaje takie coś:

To jest wzmacniacz czy separator ? Wątpię że to separator antenowy, ale mam wątpliwości czy to wzmacniacz, z tego powodu że część osób pisze że wzmacniacz jest w tylnej części auta w nadkolu a tutaj ten przewód do radia jest za krótki... Nie jest to jakaś aktywna "przedłużka" ?

Druga osoba sprzedaj to:

Widać coś na końcu kabla, ale nie wiem czy to tylko kabel idzie na sprzedaż czy na końcu tego kabla jest ten wzmacniacz. W powiększeniu coś widać, ale tutaj pierwsza i druga aukcja całkiem się wyklucza...

Proszę o pomoc gdyż 50 zł piechotą nie chodzi...

0 4
  • #2 09 Lis 2009 19:44
    Jerzy Majkut
    Poziom 24  

Witam! Ten pierwszy przedmiot przypomina bardziej wzmacniacz antenowy- może być nim tez i separator. A nie lepiej kupić w sklepie elektronicznym nowy wzmacniacz; podłączenie jast takie samo i jest pewność, ze będzie działał i taniej. Pozdrawiam.

0
  • #3 09 Lis 2009 20:38
    skaktus
    Poziom 37  

Ze sklepu mam, ale nie jest selektywny. Po 2 właściciel chce mieć oryginalny wzmacniacz, nie zastępstwo.

0
  • #4 10 Lis 2009 09:30
    Jerzy Majkut
    Poziom 24  

Trzeba trafić na sprzedającego, który zna się na tym, a to jest trudne- sprzedają aby się pozbyć. Może spróbuj skontaktować się ze sprzedawcą; trudno cokolwiek doradzić jak nie widzi się urządzenia.

0
  • #5 10 Lis 2009 13:48
    skaktus
    Poziom 37  

Witam.

Rozmawiałem ze sprzedającym - nie ma pojęcia co to dokładnie jest, ale ze ma wtyk antenowy więc wykluł z tego że to wzmacniacz...

Temat do zamknięcia, do Sharana zakupię antenę od felicji i będzie po sprawie, ale teraz pytanie czy trafię na oryginał... ;)

To jednak w innym temacie.

Pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów