Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Re: problem z pralką Indesit WISL 105- migające diody

wacyrka 09 Nov 2009 20:29 8041 3
    wacyrka
    Level 10  
    witam wszystkich. mam problem z pralką Indesit WIL 105 minęła gwarancja po pół roku i przestała działać pralka ,po włączeniu migają tylko diody .czytałem inne posty i nie znalazłem nic bo u mnie migają dwie pierwsze (zegar , koszulka) i szybko kłódka . proszę o pomoc
    kolo
    Level 20  
    Z tym modelem raczej nic nie zrobisz, najprawdopodobniej masz uszkodzony moduł. Diagnostyka modułu polega na podłączeniu do modułu specjalnego interfejsu diagnostycznego który łączy się z palmem za pomocą bluetooth i wyświetla błędy. Programowanie nowego polega na tej samej zasadzie"czyli palm łączy się ze stroną Indesit service przez internet pobiera najnowszy program oczywiście weryfikując seriala i wgrywa do mod. przez bluetooth". Z Indesitem w takiej sytuacji nic nie zrobisz, firma ta chyba najlepiej się zabezpieczyła się przed oszustami serwisantami i serwisowaniu sprzętu przez osoby bez odpowiedniego przeszkolenia czyli bez interface !!!. Oczywiście w swoim przypadku możesz sprawdzić działanie wszystkich peryferyjnych urządzeń oprócz modułu. Pozdrawiam
    wacyrka
    Level 10  
    dzięki kolego wiem o co chodzi . pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 37 [minuty]:

poradziłem sobie naprawiłem moduł wszystko działa

A może się kolega podzielić z nami, tym co było uszkodzone?

mrhari.

Dodano po 5 [godziny] 39 [minuty]:

tak oczywiście że mogę , w dwóch przekażnikach sklejone styki
    User removed account
    Level 1