Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie głośniki do komputera do 400zł?

Stefan01 10 Nov 2009 01:50 2255 7
    Stefan01
    Level 14  
    Witam mam pytanie odnośnie jakiej marki polecacie mi głośniki do komputera,powiem ze lubię słuchać muzy z basikiem,cena tak do 400zł,i czy jak podłącze tubę basową plus wzmacniacz samochodowy będzie dobrze grało czy lepiej poszukać głośniki typowe komputerowe?Z góry wielkie dzięki.
    KSRhaziel
    Level 36  
    1. Creative lub Logitech.
    2. Nie ma sensu "składać" zestawu nagłaśniającego, jeżeli naprawdę bardzo dobrze się na tym nie znasz. Gotowe zestawy będą znacznie wydajniejsze.
    3. Jakie wymiary ma pokój, który chcesz nagłośnić?
    Stefan01
    Level 14  
    Pokój ma około 20m2,teoretycznie nie chodzi mi o jakieś super brzmienie tylko abym mógł posłuchać muzyki w miarę normalnym basem
    Dani66
    Level 30  
    Wzmacniacz i kolumny - lepszej opcji nie ma. Nawet tani zestaw produkcji polskiej zagra lepiej niż zestawy komputerowe.
    Stefan01
    Level 14  
    Dziękuje wam,kupiłem dziś głośniki komputerowe Logitech X230 i jestem mile zaskoczony co prawda 2+1 ale za to czysty basik i ogólnie jestem zadowolony,pozdrawiam wszystkich
    Dani66
    Level 30  
    Gdyby kolega spróbował zakupić lub przynajmniej posłuchać zestawów stereo (wzmacniacz, CD, kolumny) to by kolega zapewne zmienil zdanie.
    KSRhaziel
    Level 36  
    Dani66 wrote:
    Gdyby kolega spróbował zakupić lub przynajmniej posłuchać zestawów stereo (wzmacniacz, CD, kolumny) to by kolega zapewne zmienil zdanie.
    Cóż, Logtech X230 ~200zł - czy za ta kwotę dostałby kolumny ze wzmacniaczem?
    Dani66
    Level 30  
    A niech kolega najpierw czyta uważnie a potem pisze głupoty.
    Po pierwsze sprzęt ma być do 400zł.
    Po drugie spokojnie bym znalazł starszy zestaw do 200zł. Kiedyś (dawno, kiedy sprzęt był nieco droższy niż dziś na allegro i tym podobnych serwisach) znajomy kupił Unitrę PW-8010 z Altonami za 120zł. Dziś przy dobrym obrocie spraw "wyrobiłbym" się spokojnie w 200 (lub mniej) złotych. Więc niech mi tu kolega bzdur nie opwiada.
    Po trzecie autor już zakupił sprzęt i temat jest do zamknięcia - a skoro kolega tego nie widzi tylko nabija sobie posty to już trudno.
    Pozdrawiam