Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

film skompresowany Xvid dziala tylko w windows media player

27 Cze 2004 15:39 1932 11
  • Poziom 18  
    tak jak w temacie film skompresowany Xvid ( Cruel.Intentions.3.2004.DVDRip.XViD-WRD) dziala tylko w windows media player. probowalem roznych pakietow i k-lite i ffdschow i idnne codec packi. probowalem tez programu do naprawiania divx. nie mogl otworzyc filmow. niestety w wmp nie ma obslugi napisow . pomozcie
  • Poziom 16  
    Spróbuj vplayerem zainstalowanym z instalki ,albo zainstaluj sobie nimio-codec bez morgana i jeszcze jednego ale nie pamiętam którego, powinno działać.Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    niestety nic z tego macie jeszcze jakies pomysly ?
  • Warunkowo odblokowany
    Rozumiem że wyskakuje okno, w którym pisze o braku codeka??????
  • Poziom 18  
    wlasnie nie wyskakuje nic poprostu przyciski play stop pause itp. w kazdym inneym playerze niz wmp staja sie nieaktywne i tyle :(
  • Poziom 11  
    w ostateczności bierzesz VirtualDuba i wczytujesz jesli wczytasz bez problemu przerób go na inny kodek i po problemie...
  • Poziom 12  
    dzieje ci sie tak tylko na tym filmie w xvid czy na innych tez??
    sprobuj przeinstalowac od nowa kodeki (wyrzuc wsjo totalnie) niektore xvidy lubia sie gryzc z reszta kodekow, a xvida nie koniecznie najnowszego musisz instalowac. mialem takie cyrki i mam zainstalowanego nieco starszego ale dzialajacego
  • Poziom 18  
    tylko na xvid :(
  • Poziom 12  
    to wyrzuc tego xvida kotrego masz zainstalowanego, sciagnij sobie jakies inne wersje i probuj - w koncu trafisz na dobrego.
    chociaz na chwile obecna ja mam zarzuconego k-lite 2.10 full i mi dziala wsjo pieknie, ale mialem takie problemy z kodekami i robilem tak jak pisalem (ten ktory mi dzialal to nie pamietam jakie posiadal cyferki w nazwie ale moge powiedziec ze zajmuje 455,4kb - cos powinno pomoc bo praktycznie wszystkie wersje roznia sie wielkoscia).
  • Poziom 12  
    to wyrzuc tego xvida kotrego masz zainstalowanego, sciagnij sobie jakies inne wersje i probuj - w koncu trafisz na dobrego.
    chociaz na chwile obecna ja mam zarzuconego k-lite 2.10 full i mi dziala wsjo pieknie, ale mialem takie problemy z kodekami i robilem tak jak pisalem (ten ktory mi dzialal to nie pamietam jakie posiadal cyferki w nazwie ale moge powiedziec ze zajmuje 455,4kb - cos powinno pomoc bo praktycznie wszystkie wersje roznia sie wielkoscia).