Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3310 - problem z ładowaniem + jaką baterie kupic

10 Lis 2009 17:29 1618 4
  • Poziom 17  
    Mam problem z ładowaniem w Nokii 3310.
    Co prawda temat wałkowany tysiące razy, ale z racji, że prosił bym o poradę jaką baterie kupic to załozyłem nowy.

Problem jest taki, ze podłacze Nokie, telefon sie nie wlaczy ale wyswietlacz sie wlaczy i pokazane jest ze laduje, po pol minuty wylacza sie monitor i ladowanie, wlacze telefon laduje sie chwile i za chwile znowu stop, pokazuje full baterie?
    Hm?

Wydaj mi sie ze to odgorny problem bateri? Ale jaka kupic? Kiedys kupilem do swojej Nokii 3310 jakas tam i byla dobra tzn. nadal jest dobra, ale teraz nie wiem co wybrac, na allegro roi sie od roznych bateri, chyba nagorsze te z MEGA pojemnoscia,
    moglby ktos cos doradzic?
  • Poziom 19  
    Foof ew. 4ever. Sprawdzone wielokrotnie. Nawet gwarancje na pol roku mozna dostac
  • Poziom 33  
    SAJGOON1 napisał:
    Foof ew. 4ever. Sprawdzone wielokrotnie. Nawet gwarancje na pol roku mozna dostac

Tych baterii to ja bym nie polecał, kiedyś dawno temu to może i jeszcze to było godne polecenia, ale na dzień dzisiejszy to badziewie. Ja sobie chwalę bateryjki firmy GT i Tellson :D
  • Poziom 17  
    TO juz sam nie wiem :)
    Trafilem na inny temat i poczytalem :)
    Jest tych marek

TF1 - Forever
    Foof
    Maxximus
    BLue star

Co wybrac?

Jakie ta sa te, ze w kazdej chwili mozna ladowac?
  • Poziom 19  
    Li-Ion. Tak myslalem, ze ktos napisze o innych markach. Ja tylko mowie, ze na tych markach osobiscie nigdy sie nie zawiodlem.