Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słabe ogrzewanie VW passat 94

10 Nov 2009 23:11 4165 4
  • Level 2  
    Witam
    Mam problem z ogrzewaniem, mam termotronic ale przy ustawieniu danej temp ostatnio zawsze leci zimne powietrze, jedynie przy nastawieniu na maxa jest ciepłe. Teraz jest zimno wiec trochę to przeszkadza, nie wiem co z tym robić
  • Level 1  
    Witam u mnie problem polega na tym że jak włącze nawiew zimny to daje że głowe urywa a jak przekręce pokrętlo na maxa ciepłe to siła nawiewu spada o 70%.Jest to passat 92r z termotronicem.Może ktoś podpowie dlaczego tak się dzieje.
  • Level 11  
    Witam wszyskich. Posiadam Passata 19 tdi 99 rok climatronic. Problem jest z ogrzewaniem. Na wolnych obrotach silnika leci zimne powietrze nawet przy temp 90 stopni, dodam gazu leci ciepłe chociaz dziś dłuższy czas leciało mi zimne przy obrotach silnika dopiero na postoju już dodałem wiecej gazu pare razy aż zabulkotało w centralce dopiero zaczeło lecieć gorące powietrze. Pompe wody wykluczam iż pare dni temu wymieniany był rożrząd i pompa wody, przed wymianą pompy było to samo Jeśli macie jakieś pomysły jaki może być objaw tego zjawiska bardzo proszę o pomoć
  • Level 9  
    czarny skoro wymieniłes pompe wody i cos zabulgotało i zaczoł grzac to napewno masz zapowietrzony układ musisz go odpowietrzyc i bedzie git czasmi wystarczy tylko jak go wkrecisz pare razy na wysokie obroty i sam sie odpowietrzy tylko przy wkrecaniu na wysokie obroty druga osoba musi kontrolowac płyn w zbiorniczku
  • Level 2  
    Powinieneś oczyścić nagrzewnicę.Bardzo dobrze robi się to za pomocą octu.Zdejmujesz przewody od płynu z nagrzewnicy,gotujesz ocet i wlewasz do chłodniczki(nagrzewnicy).Ocet musi być bardzo gorący.Zatykasz jedną rurkę(wylot) i pozostawiasz ten ocet w chłodniczce na około 10-15 minut i następnie wydmuchujesz go za pomocą sprężarki.Robiłem to już w kilku samochodach i naprawdę pomaga...